הרכש החדש של תלמה נסיעות: עידו נסיעות

חברת התיירות רכשה את משרד הנסיעות הוותיק שבבעלותו של רון קלס, שיהיה המשרד ה-30 בקבוצת תלמה. החברה מקיימת מו"מ מתקדם מול רשת משרדי נסיעות נוספת המחזיקה במשרדים בפריסה ארצית

קבוצת תלמה נסיעות, ממשיכה להתרחב. החברה חתמה לאחרונה על הסכם לרכישת משרד הנסיעות עידו נסיעות ותיירות.

מדובר במשרד נסיעות וותיק ומקצועי, המתמחה בנסיעות עסקיות. המשרד היושב ברחוב ויסוצקי בתל אביב נמצא בבעלותו של רון קלס. מדובר במשרד מספר 30 המצטרף לקבוצת תלמה נסיעות.

קבוצה תלמה עשתה בשנתיים האחרונות קפיצה משמעותית עם רכישות ומיזוגים רבים של משרדי נסיעות בתחומים שונים שהזניקו את החברה לצמרת החברות הפועלות במסלקת ה-BSP.

בתוך כך, תלמה מנהלת בשבועות האחרונים, מו"מ מתקדם מול רשת משרדי נסיעות נוספת המחזיקה בסניפים במרכז, בצפון ובדרום הארץ, וצפויה כבר בקרוב להצטרף לקבוצת התיירות המתרחבת של ארז שמול.

בנוסף, לפספורטניוז נודע כי, בתלמה שוקדים לאחרונה על צירוף של חברת תיירות גדולה לקבוצה, ובמהלך השנה האחרונה ניהלה כבר בחברה מו"מ עם מספר חברות בענף הנסיעות והתיירות על מנת לעשות קפיצת מדרגה גדולה נוספת.

כזכור, תלמה חנכה לא מכבר את משרדיה החדשים במגדלי בסר בבני ברק, המאגדים כמרכז אחד את המחלקה הסיטונאית, הקמעונאית וחלק ניכר מפעילות המטה של החברה. המשרדים הממוקמים בקומה ה-29 של המגדל היוקרתי.

ארז שמול: משרד נסיעות נוסף לרשת תלמה נסיעות