מינויים בקבוצת אופרן: בבלי מנהלת מסחרית, יוסף ינהל את מריוט

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ליהי בבלי מונתה לתפקיד המנהלת המסחרית של החברה ותנהל מעתה גם את הרכש והפעילות המסחרית של אופרן בחו"ל זאת במקביל לתפקידה כמנהלת השיווק. אופיר יוסף מונה לתפקיד מנהל נציגות רשת מריוט בישראל, יוון וקפריסין

שינויים בשדרת הניהול של קבוצת אופרן.

ליהי בבלי מונתה לתפקיד המנהלת המסחרית של אופרן השכרת רכב, בנוסף לתפקידה כמנהלת השיווק. ליהי, בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב עם התמחות בשיווק, שניהלה את מערך השיווק הבינלאומי של החברה, תנהל מעתה גם את הרכש והפעילות המסחרית מול ספקי החברה בחו”ל.  “לאחר שמילאה תפקידים מרכזיים בחברה והצטרפה להנהלה הבכירה בשלוש השנים האחרונות, ליהי ראויה ובעלת כישורים מתאימים לתפקיד”, אמר אופיר דנאי, המנכ”ל והבעלים של אופרן, שביקש להודות ליעל בביוף, “שמילאה את התפקיד בהצלחה רבה במשך שנים, ותמשיך לנהל את המחלקה הטכנולוגית”.

ליהי בבלי המנלת המסחרית החדשה של קבוצת אופרן

 

בנוסף, הודיעה קבוצת אופרן נציגת רשת מלונות מריוט בישראל, על מינוי של אופיר יוסף לתפקיד מנהל מריוט ישראל, יוון וקפריסין.  יוסף מונה לתפקיד מנהל נציגות רשת מריוט בישראל, יוון וקפריסין, ויהיה אחראי על צוות מנהלי המכירות במשרדי הנציגות בתל אביב ובאתונה ועל מערך השיווק של הרשת במדינות אלה. אופיר, שהצטרף לנציגות מריוט הנוכחית בשנת 2010, ניהל בהצלחה את מערך הלקוחות ותרם להגדלת נתח השוק של מריוט בארץ.  אופיר דנאי, המנכ”ל והבעלים של אופרן, הנציגות האזורית של מריוט, אמר: “לאחר שנים של עבודה איכותית ומצטיינת, אני משוכנע שאופיר ימלא את תפקידו החדש במצוינות ובמסירות רבה”.

אופיר יוסף
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.