מלון פסטורל מתרחב

בהשקעה של 30 מיליון שקל, מלון פסטורל שבקיבוץ כפר בלום בצפון הארץ, חנך אגף חדש של 14 חדרי בוטיק ובקרוב גם מרכז כנסים 

מלון פסטורל שבקיבוץ כפר בלום בצפון הארץ, מתרחב בהשקעה של 30 מיליון שקל.

חנך 14 חדרי בוטיק חדשים, שהתווספו לאגף הבוטיק שנחנך בשנת 2012. ומה בחדרים החדשים? בכל חדר, שגודלו 40 מ"ר, חדר אמבטיה גדול עם אמבט צרפתי ומקלחון אליפטי וקרמיקה איטלקית. מה עוד? ריהוט עץ ו-WIFI חופשי. חדרי המלון החדשים, שתוכננו ועוצבו ע"י האדריכלים רחל ונועם חתוכה ממשרד מוד אדריכלים,  עוצבו בדיוק כמו חדרי הבוטיק הקיימים, בסגנון קלאסי כפרי בחומרים, בדים, צבעים ואלמנטים הלקוחים מהטבע" .החיבור אל הטבע והנופים בתוך האווירה הפסטורלית, מהווים את גרעין התכנון ומקבלים חיזוק נוסף בפתיחת חדר הרחצה אל חלל החדר, דרכו נשקף הנוף הגלילי", אומרים במלון.

בימים אלה, נשלמת גם בנייתו של מרכז הכנסים החדש של המלון, שנבנה על שטח כולל של 2,660 מ"ר, מכיל 450 מקומות ישיבה על רצפה אופקית מול במה מקצועית. מאחורי הבמה ובצדדיה, ייבנו חדרי אומנים, חללי אחסון, מערכי תאורה, סאונד והקרנה.  חלל הפואיה, המיועד למציגים ולהפסקות, יכול להיפתח אל האולם ולאפשר 450 סועדים סביב שולחנות ל"ארוחת גאלה".

לדברי דובי בנארי, מנכ"ל המלון: "בניית חדרי הבוטיק הנוספים ומרכז הכנסים החדש וכן שיפוץ החדרים הקיימים, נדרשו עקב ההצלחה בהתמחותו ובמיתוגו של מלון פסטורל כמלון של תרבות ומוסיקה. מזה 16 שנים ברציפות מתקיימים במלון סופי שבוע מוסיקליים בנושאים שונים ומגוונים. בכל סופ"ש של תוכן מתקיימים שלושה-ארבעה קונצרטים, מופעים והרצאות. עד היום התקיימו בפסטורל כ-מאה וחמישים (150) סופי שבוע של תוכן שהעלו למעלה מ- 450 מופעים וקונצרטים".