אחרי כל השנים: אל על חגגה 70 עם עומר אדם

אל על חגגה 70 שנות פעילות באירוע יוצא דופן בלייב פארק ראשל''צ עם הופעה של הזמר עומר אדם. כ-15,000 חברי מועדון ''הנוסע המתמיד'' גדשו את האירוע בינהם רבים מענף התיירות. צפו בתמונות ובדיילי אל על בביצוע על הבמה עם עומר אדם

חברת אל על חגגה אמש (שלישי) 70 שנות פעילות באירוע ענק בהשתתפות אלפי לקוחות חברי מועדון "הנוסע המתמיד" אשר הגיעו כבר שעות לפני ההופעה של הזמר עומר אדם בלייב פארק ראשון לציון. 

באירוע המרהיב עליו עמלו ושקדו כבר חודשים רבים עובדי סניף ישראל  של אל על בראשותו של מנהל הסניף ירום ודיש, שפיקח מקרוב על האירוע יחדיו עם שלומי זפרני ומיכל גונזלס, השתתפו בין היתר מנכ"ל אל על גונן אוסישקין, סגנית יו"ר הדירקטוריון תמי מוזס, מנכ"ל אל על לשעבר אליעזר שקדי, פיני גינזבורג, מיקי שטרסבורגר סמנכ"ל המסחר וקשרים תעופתיים של אל על, יאיר ברבי מנכ"ל סאן דור, יוחנן לוקר יו"ר כי"ל, ראש רת"א יואל פלדשו, מנהל נתב"ג שמואל זכאי, אייל קשדן מנכ"ל השטיח המעופף, גיל סתיו סמנכ"ל ישראייר, אפרים פורטיס בעלים ומנכ"ל חברת אופן סקיי, יו"ר ההסתדרות לשעבר ויו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיניבועז יעקובי סמנכ"ל שלמה SIXT, סוכנים, חברי דירקטוריון והנהלת אל על לצד אורחים רבים וכ- 10,000 חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

גונן אוסישקין הודה לאלפי הלקוחות הנאמנים שמלווים את אל על בשנות פעילותה, והשאיר את הבמה לזמר עומר אדם שהלהיב את הקהל במופע יוצא דופן של כשעה וחצי.

עוד נצפו בקהל: יוני ויפה וקסמן אופיר טורס, עופר אדלר מנכ"ל בי. די. גרייבר, בני אשר מנכ"ל מונה טורס ואורי אלון מבעלי קבוצת גוליבר.

צפו בתמונות מהאירוע. צילום: לירן אביטל