העתיד כבר כאן: צפו בכנס מפתחי האפליקציות של אמדאוס בבית Google

מפתחי אפליקציות בתחום הנסיעות והתיירות מכל הארץ השתתפו בכנס ייחודי שאירגנה חברת אמדאוס במשרדי חברת גוגל. בכנס הוצגו פיתוחים חדשים בתחום האון ליין. מנכ"ל אמדאוס ישראל: "אמדאוס מפתחת עוד ועוד טכנולוגיות אשר יאפשרו גמישות בהזמנות און ליין"

צילום 123rf

אתמול (17.1.18) בבוקר התקיים כנס ייחודי עבור מפתחי אפליקציות ומפתחים בעולם האון ליין בתחום הנסיעות והתיירות במשרדים של חברת גוגל בתל אביב. מטרת הכנס, בו לקחו חלק עשרות מפתחים מרחבי הארץ, היתה להציג טכנולוגיות און ליין חדשות בתחום חווית הנסיעה החל משלב החיפוש של כרטיס הטיסה ובהמשך הנסיעה. את האירוע יזמה וארגנה חברת אמדאוס. 

עולם הנסיעות והתיירות מבוסס כיום ברובו על טכנולוגיית און ליין. אם זה דרך מסך המחשב או מסך הטלפון הסלולרי. כיוון שכך, ישנה חשיבות רבה לפיתוח תוכנות ואפליקציות אשר יעמדו בדרישות הלקוחות ויאפשרו גמישות לשינויים ולהתאמות ללקוחות. בכנס יוצגו פתרונות און ליין ביניהם: EMD) Electronic miscellaneous document), המאפשר לקהל הלקוחות להצהיר ולהוסיף ביתר קלות את הכבודה. מדובר על מטען חריג, ותוספות כמו אופניים, סקי, מזוודה נוספת וכדומה. LCC) Low cost carrie), המאפשר חיפוש מהיר ונכון במגוון טיסות הלואו קוסט וכיצד יש להשתמש בהם נכון, ו- ATC ) Amadeus ticket changer), טכנולוגיה של חבר אמדאוס המאפשרת שינוי תנאים בכרטיס הטיסה בצורה מהירה דרך הסלולר או המחשב על ידי הלקוח. שינויים כמו שם על הכרטיס, שעת טיסה, מיקום במטוס, מחלקה וכדומה שעד היום נדרש סוכן לבצע.

לצד הצגת טכנולוגיות האון ליין, הנוכחים זכו לשמוע דברים מפי גורמים בתחום, בראשם סרגיי רדשיטס, ראש המרכז לפיתוח מוצר ופתרונות של אמדאוס, סקירה אודות פתרונות הטכנולוגיה בעולם התעופה והתיירות אשר נמצאות כעת במרכז הפיתוח של אמדאוס ורון און, מנהל תעשייה בגוגל ישראל, שהרצה על תובנות שיווקיות בעזרת הכלים המתקדמים של גוגל.

גדי מור מנכ"ל אמדאוס ישראל: "תדירות השימוש בהזמנות און ליין לחופשות, טיסות וכו, הולכת וגוברת, והצורך במתן מענה וגמישות מתעצמים. אמדאוס מפתחת עוד ועוד טכנולוגיות אשר יאפשרו גמישות בהזמנות און ליין על מנת שהתוכן המוצע בו יענה לדרישות הלקוחות ולדינמיות. אנו רואים במפתחים מי שמגדירים את הצרכים ומתמודדים עם אתגרים חדשים בתחום ואנו ניתן להם כלים אותם יוכלו ליישם אצלם".