שיגעון הסאפ הישראלי כובש גם את קפריסין

מסתבר שטרנד הסאפ ההולך ומתחזק, משפיע גם על הישראלים שבחו"ל, ובייחוד בקפריסין האי השכן. בעקבות זאת מועדון ובית ספר לחתירת סאפ הוקם בקפריסין על ידי שתי ישראליות המתגוררות באי זה מספר שנים

טרנד גלישת הסאפ העולמי ההולך ומתחזק לא פסח גם על מדינת ישראל. אלפי ישראלים כבר "עלו הגל" בארץ, ומסתבר שהטרנד משפיע גם על הישראלים שבחו"ל, ובייחוד בקפריסין האי השכן.

מועדון ובית הספר לחתירת סאפ הראשון מסוגו, הוקם על ידי שתי ישראליות המתגוררות באי מזה מספר שנים, אורנה חן ושלומית מזון קיסרי.

אורנה ושלומית, שתיהן מדריכות סאפ מקצועיות, פתחו את המועדון בשנת 2015 ומאז פועל המועדון בהצלחה רבה על האי ומארח תיירים מכל רחבי העולם ומישראל, המגיעים ללמוד ולהתאמן באופן מקצועי בספורט שכבש את כל העולם.

אורנה בעלת סטודיו לעיצוב אתרים וניהול מדיה חברתית ושלומית בעלת חברת ״קפריזה״ המספקת תוכן וחוויות מקומיות לקבוצות ואירגונים נהגו לקחת אתנחתא מחיי היום יום בים עם הגלשנים.

"הכל החל מתחביב אישי", מספרות אורנה ושלומית. "היינו יוצאות לחתור לבד בים ובמרבית הפעמים לא ראינו הרבה חותרים או קבוצות חתירה. זה היה מפתיע, מאחר ובישראל היינו פוגשות קבוצות חתירה רבות במים. אז החל להתגבש הרעיון, לחשוף את התושבים המקומיים בקפריסין לספורט זה. תנאי מזג האוויר והחופים היפהפיים על האי, רק העצימו את הרצון להגשים את החלום. מהרגע שפתחנו את המועדון, חשנו כי הבאנו בשורה חדשה אל האי ואכן המועדון תפס תאוצה כבר מהימים הראשונים להקמתו".

 

אלפי התיירים הישראלים שגדשו את חופי לימסול, שהפכה ליעד פופולרי בקרב הישראלים, לא האמינו כש 2 הבחורות עם הגלשנים מעל הראש התחילו לדבר ביניהן בעברית.

"עשרות פעמים נתקלנו בקבוצות של תיירים ישראלים שהגיעו לחופשה ונתקלו בנו במהלך השיעורים. התגובות היו סופר מפרגנות, ולא מעט מהישראלים הזמינו בו במקום שיעור למחרת בבוקר. גם התיירים משאר המדינות והקפריסאים עצמם התלהבו מאוד".

מעבר להדרכות של תיירים וקבוצות מקומיות, גולת הכותרת של המועדון היא אירועי חברה, ימי כיף וגיבוש לקבוצות ואירגונים, בשיתוף פעולה עם מרכז הספורט הימי הגדול הממוקם על החוף.

"השילוב של שמש, מים ופעילות גופנית, ביחד עם משימות קבוצתיות והאווירה המדהימה של לימסול בקיץ הפכו את מועדון הסאפ שרצינו להקים, לעסק של ממש. תיירים מהארץ שהיו אצלנו באופן פרטי חזרו וסיפרו בעבודה על החוויה המדהימה, והתחלנו לקבל פניות מכמה חברות לקיים אירועי חברה לעובדים".

 

 

אירועי החברה המתקיימים על החוף נתפרים בהתאמה אישית לכל חברה ומשלבים פעילויות סאפ, תחרויות נושאות פרסים, פעילויות ספורט ימי, קייטרינג אקסקלוסיבי על החוף ועוד מגוון חוויות בהתאם לצורכי הלקוחות.

חלק מהחוויות כוללות טיולי ג’יפים, הפלגות, סדנאות, סיורים קולינריים ואירועים הנתפרים בהתאמה אישית לצורכי הלקוחות, בכל עונות השנה.

המועדון פתוח לשיעורים ואירועים בחודשים אפריל – דצמבר, וממוקם בחוף הים של מלון Four seasons בלימסול.

לאתר: www.Supclublimassol.com

דף פייסבוק: https://m.facebook.com/supclublimassol/?locale2=he_IL