צרפתי כפול: הקו החדש של ASL – תל אביב-פריז

מנכ"ל חברת התעופה הצרפתית ומנכ"ל טל תעופה, נציגת החברה בארץ, הציגו בתל אביב את הקו לפריז. ז'אן פרנסואה דומיניאק, מנכ"ל ASL Airlines: "דרך חדשה לנסיעה בין שתי המדינות"

ז'אן פרנסואה דומיניאק, מנכ"ל ASL Airlines, וגדעון טהלר, נשיא ומנכ"ל 'טל תעופה', המייצגת את החברה הצרפתית בארץ, הציגו אתמול את הקו החדש.

"אנחנו שמחים להשיק את הקו הסדיר בין תל אביב לפריז, ומציעים ללקוחותינו, הנוסעים לחופשה או לעסקים, דרך חדשה לנסיעה בין שתי המדינות. עם האיכות והמחירים האטרקטיביים שלנו ועם התמיכה של טל תעופה, אנחנו בטוחים בהצלחת הקו", אמר דומיניאק.

גדעון טהלר הוסיף: "אנחנו שמחים לארח כאן בתל אביב את ההנהלה הבכירה של ASL Airlines להכריז על השקת הקו בקיץ הקרוב. צרפת הייתה תמיד יעד חשוב לנוסע הישראלי, ומספר הנוסעים בין שתי המדינות גדל מדי שנה. אני בטוח שעם החיוניות של חברת התעופה ועם המומחיות של הצוות שלנו בישראל, נציע אלטרנטיבה אטרקטיבית לנוסעים בין שתי המדינות".

הטיסות של ASL Airlines יפעלו בין ה-3 ביולי ל-30 באוגוסט בימי שלישי וחמישי. יציאה מתל אביב ב-20:30, הגעה לפריז/ שרל דה גול ב-0:15; יציאה מפריז ב-13:55, הגעה לתל אביב ב-19:30. הטיסות תהיינה במטוס בואינג 737-700 בתצורה של שתי מחלקות: 14 מושבים בפרמיום ביזנס ו-123 מושבים באקונומי. ניתן להזמין גם מזון כשר בטיסה.

המחיר החל מ-269 דולר הלו"ש ללא מזוודה והחל מ-299 דולר, כולל מסים ומזוודה במשקל של עד 23 ק"ג. ניתן להזמין טיסה באתר החברה או אצל סוכני הנסיעות.