אולטרה צ'אלנג' רימונים: הוכרזו המנצחים

10 ק"מ שחייה בכנרת, 425 ק"מ רכיבת אופניים ו-84.5 ק"מ ריצה. כל זה ב-3 ימים בלבד. אמש (א') הוכרזו הזוכים בתחרות הסיבולת "אולטרה צ'אלאנג' רימונים". מי הזוכים בשלושת המקומות הראשונים? ואיזה מרחק גמע מנכ"ל רשת רימונים, אסף שלו?

מאיה שלו, מנהלת השיווק ברשת מלונות רימונים, ברוך גבריאלי, הזוכה בתחרות ואבי כהן, מנכ"ל רימונים אילת. צילום רון פלד

10 ק"מ שחייה בכנרת, 425 ק"מ רכיבת אופניים ו-84.5 ק"מ ריצה. כל זה ב-3 ימים בלבד. תכירו, תחרות אולטרה צ'לאנג' רימונים תחרות הסיבולת, הסתיימה אמש (א') בטקס הענקת פרסים למנצחים.

במקום הראשון, ברוך גבריאלי, חוקר פרטי בן 45, נשוי + 2 מראשל"צ. במקום השני, עדי הלר בן 47 מנהל השקעות מגבעתיים ובמקום השלישי, יגאל שחם בן 48 מנהל חברת היי טק מתל אביב.

אסף שלו, אריאל הלר, ברוך גבריאלי, אייל פרל.

 

השנה, לראשונה התקיימה תחרות זוגות, בה נדרשו המתחרים להתחרות לאותם מרחקים, אך במהלך התחרות הם מתחלפים ביניהם ומתחלקים במרחקים. במקום הראשון בתחרות הזוגות הגיעו ארז תדמור וערן בוקסר. במקום השני הגיעו אייל פרל ומתן פרטמן ובמקום השלישי אריאל הלר ואחותו גלית הלר.

אסף שלו, ערן בוקסר, ארז תדמור, אייל פרל, אריאל הלר.

 

השנה בפעם הראשונה לקח חלק בתחרות גם מתחרה בינלאומי כריסטו ג'קובי שהגיע מאוסטרליה במיוחד בכדי לקחת חלק בתחרות והעפיל למקום החמישי בתחרות הכוללת.

בטקס חלוקת הפרסים שנערך במלון רימונים אילת, בירך מנכ"ל רשת מלונות רימונים אסף שלו את המתחרים ואמר: "אנו גאים בכל אחד מהמתחרים על המאמץ הגדול ובשבילנו כל אחד הוא מנצח". שלו עצמו הצטרף למרוץ ולקח חלק יחד עם המתחרים ב-20 ק"מ האחרונים של המרוץ. מארגני התחרות לא התעלמו מהמאמץ שהפגין שלו והעניקו לו תעודת הוקרה על השתתפותו בחלק מהמרוץ.

אייל פרל, אסף שלו, אריאל הלר. צילום רון פלד

 

שלו הודה לחברת טויוטה אשר תרמה את רכבי הליווי לתחרות והוסיף כי "רשת מלונות רימונים שמחה וגאה להיות שותפה בתחרות, זו השנה השנייה בה היא מתקיימת בישראל. ההשתתפות בתחרות זו במתן חסות ובהפקה עולה בקנה אחד עם ה- wellness הקונספט השיווקי אשר הושק בימים אלו במלונות הרשת. תחרות האולטרה צ'לנאג' הינה הזדמנות נפלאה להעניק חוויה כזו לספורטאים הטובים ביותר".