טרוולפורט מתחדשת: תספק תוכן לסוכנים המשתמשים בטכנולוגית ה-NDC

חברת ה-GDS הודיעה על מוצרים חדשים שיאפשרו לסוכני נסיעות, תוכן של חברות תעופה שיעשו שימוש בטכנולוגיית ההפצה החדשה של יא"טא, NDC

טרוולפורט חשפה היום (ג') את תכנית העבודה שלה לספק תוכן של חברות תעופה שיעשו שימוש בטכנולוגיית ההפצה החדשה של יא"טא, NDC, ולהנגיש לסוכני הנסיעות תוכן זה באמצעות הפלטפורמות של טרוולפורט.

מחברת טרוולפורט נמסר כי החברה הינה חברת ה- GDS היחידה שקיבל היתר IATA NDC לאגרגטורים בדרוג הגבוה ביותר, רמה 3, וכי החברה תמשיך ותשלב תוכן שמקורו בחבילת מוצרים לחברות תעופה ולסוכני נסיעות. באמצעות מוצרים אלה יקבלו סוכני נסיעות, משתמשי הפלטפורמות של טרוולפורט, גישה הן לתוכן קיים והן לתוכן שמקורו ב NDC באותו מהלך עבודה.

טרוולפורט מתכננת לכלול תוכן שמקורו NDC במספר מוצרים:

קישור לחברות תעופה שמחוברות ל NDC.

אפליקצייה נלווית לנקודת המכירה של סוכני הנסיעות שתספק תוכן שמקורו ב NDC במקביל לתוכן GDS קיים. אפליקציה זו, שתושק במחצית השניה של 2018, תיפתח משולחן העבודה Travelport Smartpoint ותפעל במקביל לתהליך העבודה הנוכחי.

זמן קצר לאחר מכן יוצע למשתמשים פתרון כולל שיציג באותו רצף עבודה של חיפוש, הזמנה וניהול ההזמנה תוכן שמקורו ב NDC עם תוכן קיים שמקורו ב GDS.

תצוגת כוללת, המשלבת תוכן ותוצאות חיפוש משני המקורות, תשמש הבסיס לכל הגרסאות העתידיות של טרוולפורט, מקוונות ושאינן מקוונות.

 

כתבות נוספות על טרוולפורט:

טרוולפורט: הסכם טכנולוגי חדש עם TTS

טרוולפורט ורשת מריוט – הסכם הפצה גלובלי חדש

לופטהנזה הצטרפה לטכנולוגיית 'מיתוג ותוכן עשיר' של טרוולפורט

טרוולפורט – מאה חברות תעופה הצטרפו לטכנולוגיית "מיתוג ותוכן עשיר"

הישג לטרוולפורט: נסחרת בבורסת ניו יורק