יניב בנג'י, מונה למנכ"ל גולדן טורס

בנג״י , מי שהיה עד לאחרונה בתפקיד מנכ"ל חברת איילה מצטרף לחברת גולדן טורס. יהושע וידהורן, יו"ר והבעלים: "יניב, בעל ניסיון עשיר בתחום התיירות ביסס את מעמדו בשנים האחרונות כמנכ"ל מצוין. אני סמוך ובטוח כי יצעיד את החברה לאפיקים חדשים, מרתקים וגדולים עוד יותר"

יניב בנג'י, מונה לתפקיד מנכ"ל חברת גולדן טורס מקבוצת האחים אברהמוף.

כזכור, בנג'י, מי שהיה עד לא מכבר בתפקיד מנכ"ל חברת איילה נסיעות הודיע על עזיבתו את החברה בתחילת חודש אפריל 

חברת גולדן טורס, שבבעלותו של יהושע וידהורן, מהוותיקות בענף התיירות, מתמחה בתחום הקרוזים, ומפעילה 4 סניפים בפריסה ארצית ומעניקה שירותים בכל תחומי התיירות, ולה מעל 60 עובדים.

בנג'י (43) נשוי + 3 ילדים, רו"ח בהשכלתו, בעל ניסיון רב של מעל 20 שנה בענף התיירות והנסיעות בהם מילא שורה של תפקידים בכירים. בתפקידו האחרון כאמור שימש כמנכ"ל חברת איילה נסיעות. במקביל, ימשיך בנג'י לנהל את חברת רום תעופה המייצגת את חברת רויאל גורדניאן בישראל.

יניב בנג'‏י, מסר לפספורטניוז בתגובה למינויו לתפקיד: "בשנים האחרונות גולדן טורס צמחה והתפתחה ומזוהה כשחקן בולט בתחום הקרוזים, כעת עם כניסתי לתפקיד ברצוני לחזק תחום זה וכן לפתח פעילויות נישה נוספות וזאת כדי להמשיך לבסס את החברה כשחקן מרכזי בתחום התיירות."

יהושע וידהורן, יו"ר ובעלים חברת גולדן טורס מסר: "אני מברך על הצטרפותו של יניב בנג'י לחברה. יניב, בעל ניסיון עשיר בתחום התיירות ביסס את מעמדו בשנים האחרונות כמנכ"ל מצוין. אני סמוך ובטוח כי הוא ימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר ויצעיד את החברה לאפיקים חדשים, מרתקים וגדולים עוד יותר"

צילום תמונה: אלעד שאשי יח״צ..