כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

הולכים לאיבוד? שירות חדש מציע הזמנת מדריך מהיום למחר

GetGuide - שירות חדש באינטרנט ובסלולר עבור העוסקים בענף התיירות מאפשר איתור מדריך מקצועי באופן מיידי ובחינם. נכון להיום לשירות רשומים מעל ל-500 מדריכים ב-47 שפות שונות. יונן חופי, הבעלים של המיזם: "לאחר נסיון רב כמדריך טיולים, זיהיתי בעיה למצוא מדריכים טובים וזמינים. האתר הוא פתרון טוב"

צילום: יח"צ

GetGuide שרות חדש באינטרנט ובסלולר, מציע רשימה של מורי דרך מוסמכים ומקצועיים הזמינים להדרכה באופן מיידי. השירות ניתן בחינם ובמגוון שפות. האתר פותח על ידי יונתן חופי, מורה דרך ותיק, עבור העוסקים בענף התיירות במטרה לחבר ללא עלות בין מארגני טיולים המעוניינים למצוא מורי דרך באופן מיידי ובין מדריכים מקצועיים פנויים המעוניינים להוביל קבוצה.
השירות מותאם בראש ובראשונה לסוכנויות ומשרדי נסיעות בתיירות הפנים והנכנסת, קונסיירז'ים, חברות הפקת טיולים וכל הגורמים המתעסקים בארגון טיולים בארץ.

נכון להיום, לשירות רשומים מעל ל-500 מדריכים ומורי דרך ב-47 שפות שונות, בארץ, ומדריכים נוספים מצטרפים כל יום. המידע על מורי הדרך שזמין באתר כולל טלפון ישיר, מייל וכתובת, תמונת המדריך, השפות בהן הוא שולט, האם יש בידו כלי רכב להסעת הקבוצה ואיזה מודל, הסמכות, רישיונות, אישורי כניסה לאזורים שונים, המלצות ועוד.

יונתן חופי הבעלים של המיזם: "לאחר ניסיון רב כמדריך טיולים, זיהיתי בעיה למצוא מדריכים טובים וזמינים, במחיר סביר, במיוחד כאשר צץ משהו בלתי צפוי כמו שהמדריך שהזמנתם חלה או שחברה מזמינה יום גיבוש ללא התרעה מראש וצריך מדריך מהיום להיום או מהיום למחרת. ב-GetGuide מצויים בכל רגע נתון עשרות מורי דרך פנויים בארץ איתם ניתן ליצור קשר ישירות, במייל או בטלפון, ללא תשלום או עמלה. האתר הוא פתרון המביא לחסכון בזמן, בכסף ולהתייעלות של ממש, בעיקר בזמני לחץ, ותורם למאבק בהדרכה בלתי חוקית בארץ".