כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

Ritz Carlton גם בים

קבוצת Marriott International הכריזה על כניסתה לתחום ההפלגות ביאכטות יוקרה עם מותג חדש - The Ritz-Carlton Yacht Collection . נשיא ומנכ״ל רשת ריץ קרלטון: ״עידן חדש של מסעות יוקרה"

,mku

מותג מלונות היוקרה ריץ קרלטון מבית Marriott ענקית המלונות הגדולה בעולם נכנס לראשונה לתעשיית ההפלגות. 

ריץ קרלטון, תשתף פעולה עם מומחים בתחום הימי – Douglas Prothero ו-Lars Clasen, וחברת הניהול הפיננסי Oaktree Capital Management, על בסיס הסכם ארוך טווח ותפעל תחת השם The Ritz-Carlton Yacht Collection.

הראשונה מבין שלוש יאכטות בסדרה, צפויה לצאת להפלגת הבכורה שלה ברבעון הרביעי של שנת 2019, ותעניק ל- Marriott International בידול כספקית שירותי אירוח היוקרה היחידה שפעילה גם ביבשה וגם בים.

היאכטה תהיה באורך של 190 מטר, תאכלס עד 298 נוסעים ותכלול 149 סוויטות, כל אחת מצוידת במרפסת פרטית. כמו כן היא תכלול גם שתי סוויטות פנטהאוז-דופלקס מפוארות, שמתפרשות על פני 138 מ״ר .

היאכטות של ריץ קרלטון יכללו מסעדה בניצוחו של השף Sven Elverfeld מ-Aqua – מסעדת שלושה כוכבי מישלן,  ספא יוקרתי  ולאונג׳ פנורמי ובר יין, שיציע מבחר רחב של אפשרויות בידור על הספינה. 

המסלולים ולוחות הזמנים ימשכו בין שבעה לעשרה ימים. הספינה הראשונה תפליג למגוון יעדים בהתאם לעונה, ביניהם: הים התיכון, צפון אירופה, הקריביים ואמריקה הלטינית. הודות למידותיו האינטימיות של כלי השיט, היאכטה תעגון ביעדים שלרוב אינם נגישים לספינות גדולות – החל מקאפרי ופורטופינו ועד St. Barths והעיר העתיקה של קרטחנה.

״ל-Ritz-Carlton Yacht Collection יהיה אופי מובחן וכלי השיט שלה צפויים להתבלט באופן מיוחד בכמה מהנמלים הזוהרים ביותר ברחבי העולם״, אמר Herve Humler, נשיא ומנכ״ל רשת המלונות ריץ קרלטון. ״השילוב הייחודי הזה, בין יאכטות ושיט, מבשר על עידן חדש של מסעות יוקרה עבור אורחים שמעוניינים לגלות את העולם באווירה רגועה, נינוחה, אלגנטית ונוחה, אשר מספקת את רמת השירות האישי הגבוהה ביותר״.

הזמנות ניתן לבצע החל מחודש מאי 2018.