כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

מינויים חדשים ברשת מלונות פתאל

רשת המלונות הודיעה על שורה של מינויים במגוון תפקידים בהנהלה הראשית ובמלונות הרשת

מיתוג חדש לרשת מלונות פתאל

רשת מלונות פתאל הודיעה על שורה של מינויים חדשים:

הנהלה ראשית
רחלי אשד מונתה לתפקיד עוזרת אישית לענת אהרון, מנהלת חטיבת המכירות של החברה. בתפקידה האחרון כיהנה כעוזרת אישית לראובן אלקס, מנכ"ל הרשת.

הרודס אילת
עפרה קדוש מונתה לתפקיד מנהלת אגף הבוטיק בארמונות הרודס אילת. עפרה כיהנה בתפקידי ניהול משאבי אנוש ומשק בית ברשת מלונות ישרוטל ובתפקידה האחרון כיהנה כמנהלת משק מלווה ברשת מלונות ישרוטל.

U SUITES אילת
אור בראון מונה לתפקיד מנהל מחלקת מזון ומשקאות של המלון. בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד סגן מנהל מחלקת מזון ומשקאות של מלון ישרוטל רויאל ביץ 'אילת

לאונרדו פריוילג' אילת
–    שמעון בנימין מונה לתפקיד סמנכ"ל המלון. בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד סמנכ"ל מחלקת מזון ומשקאות של מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת.
–    ביאטריס יוסיפוב מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת משק הבית של המלון. בתפקידה האחרון כיהנה בתפקיד מנהלת מחלקת משק הבית של מלון רימונים איל.

לאונרדו קלאב ים המלח
מג'די אבו עג'אג 'מונה לתפקיד קצין ביטחון ראשי של המלון. בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד קצין ביטחון של קינג סטור- רשת מזון.

הרודס ים המלח
דורית יוגב מונתה לתפקיד מנהלת אגף החדרים של המלון וזאת בנוסף לתפקידה הנוכחי כמנהלת הספא של המלון.

הדרכה אזור ים המלח
מיטל גרוס מונתה לתפקיד מנהלת הדרכה של אזור ים המלח. בתפקידה האחרון כיהנה מיטל בתפקיד מנהלת הדרכה של אזור תל אביב.

לאונרדו  ירושלים
פרדזה לשה מונה לתפקיד קצין ביטחון ראשי של המלון. בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד קצין ביטחון ומנהל תורן של מלון לאונרדו פלאזה ירושלים.

מלונות ת"א
מיטל הרכס גרשון מונתה לתפקיד מנהלת האירועים של מלונות הרודס תל אביב ולאונרדו ביץ' תל אביב וזאת בנוסף לתפקידה הנוכחי כמנהלת האירועים של מלון לאונרדו ארט תל אביב.

לאונרדו ארט תל אביב
קרן לוי מונתה לתפקיד מנהלת רכש של לאונרדו ארט תל אביב וזאת בנוסף לתפקידה הנוכחי כמנהלת הרכש של מלונות לאונרדו סוויט בת ים ולאונרדו ביץ' תל אביב.

U בוטיק כנרת
–    דקל רועי מונה לתפקיד שף המלון. בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד שף מסעדת מוסקט במלון מצפה הימים.
–    עבד אלחאליק בשיר מונה לתפקיד מנהל מחלקת משק הבית של המלון. בין תפקידיו האחרונים כיהן בתפקיד מנהל מחלקת משק הבית של מלון פלאזה נצרת ובתפקידו האחרון כיהן בתפקיד מנהל מחלקת משק הבית של מלון רימונים מינרל טבריה.