כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

מתחדש ומשתדרג: "הגושרים מלון בטבע"

המלון הגלילי מתחדש בסוויטות פרימיום בהשקעה כוללת של כ- 5 מ' ש"ח. דודו עוז, מנכ"ל המלון: "ההשקעות שהתבצעו, הינן חלק מביצוע תכנית ארוכת טווח"

מלון הגושרים. צילום: יח"צ

מתחם סוויטות פרימיום חדש נחנך ב-"הגושרים מלון בטבע" שבגליל העליון, בהשקעה כוללת של כ- 5 מיליון שקלים.
המלון שעובר בשנים האחרונות שדרוג מאסיבי, חונך 14 יחידות חדשות, מרווחות ומהודרות: "פרימיום סער" ו"פרימיום ירדן" מסך 184 חדריו. הסוויטות היוקרתיות כוללות: יחידה נפרדת להורים, סלון עם ספה נפתחת עבור הילדים, חדר רחצה מאובזר, מיני בר, כספת, 2 טלוויזיות חכמות עם מסכי LCD ויציאה לחצר / מרפסות אישיות עם נוף למרחבים ירוקים.

עם פתיחת עונת הרחצה, הושלם גם שדרוג בריכת השחייה החיצונית בהשקעה של כמיליון שקלים, במסגרתו נבנתה בריכת פעוטות חדשה, שופצו המלתחות, מערכות החשמל, המזנון ועוד.

לחנוכת המתחם החדש הגיעו רו"ח אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות בישראל, מלווה בדודו עוז, מנכ"ל הגושרים מלון בטבע, שאמר: "ההשקעות שהתבצעו, הינן חלק מביצוע תכנית ארוכת טווח אשר רובה התבצעה בשנים האחרונות ותתבצע בהמשך עם שדרוגים נוספים. התכנית מעלה את רמת האירוח והופכת אותו לייחודי באזור, באיכות בלתי מתפשרת".

גיורא זלץ, ראש מועצה אזורית גליל עליון אמר בטקס: "המגורים רחוק ממרכז הארץ טומנים בחובם אתגרים רבים ויחד עם זאת ואולי בזכות זה יש לנו כאן מצוינות בחקלאות, בתעשייה ובתיירות. 'הגושרים מלון בטבע', מתחדש כל הזמן, מהווה אבן חושן נוספת בפסיפס התיירותי בגליל ותורם גם כמעסיק גדול של מאות עובדים. אנחנו נמשיך לתמוך, ללוות ולעזור כמיטב יכולתנו".

"הגושרים מלון בטבע" שהוקם על שרידיו של ארמון החורף של השליט העותמני דאז, האמיר פע'ור, מוקף פלגי מים מנחל הדן הזורמים בסמוך לו, ומקדם אורח חיים בריא ו"ירוק", בדגש על ספורט ותזונה נכונה לגוף ולנפש. הוא מציע לאורחיו גם ספא ומרכז כושר, מסעדה עם תפריט גלילי בריא, אולמות כנסים ועוד .

משמאל לימין רוח אמיר חייק -נשיא התאחדות המלונות ,דודו עוז-מנכל הגושרים מ…