כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

קוריאן אייר בהטבה לסוכנים: 15% הנחה למגוון יעדים

חברת התעופה הקוריאנית הודיעה על השקת המבצע לרגל עונת החורף ליעדים בתאילנד, סינגפור, אוסטרליה וניו-זילנד. ''מעוניינים לדאוג שלסוכנים יהיה יתרון מסוים בעת המכירה''

קוריאן אייר. צילום: יח"צקוריאן אייר. צילום: יח"צ

חברת התעופה קוריאן אייר הודיעה בימים האחרונים על מבצע מיוחד ללקוחותיה לקראת עונת החורף המתקרבת. קברניטי החברה הודיעו כי יעניקו 15 אחוזי הנחה להזמנות נוסעים ישראלים דרך סוכני נסיעות ו-10 אחוזי הנחה באמצעות אתר החברה ובנציגות הלקוחות, להזמנות במגוון יעדים, לרבות תאילנד (בנגקוק, פוקט וצ'אנג מאי), סינגפור, אוסטרליה (סידני, בריסביין) וניו זילנד (אוקלנד).

דניאל זיידנמן, מנכ"ל חברת "טורבו תיירות" המשמשת כ-GSA של קוריאן אייר בישראל, מציין כי המבצע נועד להמשיך ולחזק את הקשר בין החברה לציבור סוכני הנסיעות בישראל: "זה לא סוד שלקוריאן אייר וסוכני הנסיעות יש את אותה המטרה – לתת מוצר טוב ומשתלם ללקוח. על מנת שסוכני הנסיעות וקוריאן אייר יוכלו לשתף פעולה בצורה האופטימלית ביותר, אנו מנסים לדאוג לכך שלסוכן יהיה יתרון מסוים בעת המכירה. בעולם ובשוק של תחרות גוברת, אין ספק כי רק שיתוף פעולה בין סוכנים וחברות התעופה הם המתכון להצלחה".

קוריאן אייר תציין בחודש הבא 9 שנים לפעילותה בישראל. כיום מפעילה החברה 3 טיסות שבועיות בקו סיאול-ת"א המתבצעות לסירוגין במטוסי איירבוס A-300-200 ובואינג 777-200. יצוין כי הטיסות לסיאול משמשות תיירים ואנשי עסקים אשר באפשרותם הגעה למגוון רחב של יעדי המשך דרך סיאול, ביניהם 26 יעדים סין, 12 ביפן, 4 בוייטנאם, 3 בתאילנד, אוסטרליה, ניו-זילנד ועוד.