"שקדי ושפירא ראויים מאוד אבל לא מתאימים למלחמת הקיום של סוכני הנסיעות"

כך אומר קובי קרני עליו מופעלים לחצים גדולים לחזור ולהוביל את התאחדות סוכני הנסיעות. על הרעיון להביא יו"ר חיצוני :"מה זו משרת כבוד? רוצים לחלק תפקידים? "אם תהיה נשיאות של כל המשרדים הגדולים, אתגייס לכך".

קובי קרני. צילום: פספורטניוז

גורמים הקשורים להתאחדות סוכני הנסיעות מעריכים כי היו"ר היוצא קובי קרני יחזור בקרוב להוביל את ההתאחדות.

אולם, קרני בשיחה עם 'פספורטניוז' דוחה את האפשרות ואומר: "אני יודע שיצא קול קורא לחברים לבוא להתגייס. כבר אמרתי, אדם אחד לא יכול יותר להוביל את התאחדות סוכני הנסיעות. אם כל המשרדים הגדולים יתגייסו ויהיו חלק מנשיאות או וועדה אסטרטגית אני אהיה מוכן להתגייס לעזור כמו כולם. אני לא מתכוון יותר להוביל לבד את ההתאחדות, זה לא יקרה". קרני חזר ואמר :"כפי שכבר אמרתי, אדם אחד לא יכול יותר להוביל, כאשר חברות התעופה עושות הפרד ומשול. הן רוצות לדרוך על הסוכן".

על הידיעה שהתפרסמה בפספורטניוז על ההתעניינות ביו"רים לשעבר של אל על, אליעזר שקדי ועמוס שפירא לתפקיד היו"ר, אמר קרני : "הם ראויים מאוד אבל לא מתאימים למלחמת הקיום של סוכני הנסיעות. עד שמשהו מבחוץ ילמד את הדברים אז יפסידו בכל המאבקים".

עוד הוסיף בהקשר לכך קרני: "מה זה הרעיון של יו"ר חיצוני? מה זו משרת כבוד לחלק תפקידים? צריך רק מישהו מהענף שמכיר היטב את כל הדברים. כאשר חברות התעופה רוצות למשל להתחיל לקבל פרטים מהסוכנים על כל הנוסעים. משהו הזוי, הם רוצים להשתלט על הלקוחות בדרך זו ולפנות אליהם ישירות. זו מלחמת סיזיפית, דון קישוט". 

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה