אורי אלון מונה למשנה למנכ"ל ישראכרט

בתפקידו כמשנה למנכ"ל וכחבר הנהלה בחברת ישראכרט, יוביל אלון את תחומי השיווק, דיגיטל ודאטה, אסטרטגיה ופיתוח עסקי

אורי אלון. צילום: יוסי זלינגר

ישראכרט מודיעה היום על מינויו של אורי אלון למשנה למנכ"ל ולחבר הנהלה בחברה. בתפקידו אלון יוביל את תחומי השיווק, דיגיטל ודאטה, אסטרטגיה ופיתוח עסקי.

אורי אלון, מכהן כמנכ"ל קבוצת גוליבר, המחזיקה במותגי התיירות: "גוליבר", "טרווליסט" ו"חוליו" הינו בעל ניסיון ניהולי עשיר בתחומי הקמעונאות והמסחר האלקטרוני, שימש בעבר כסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת HOT, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות בביטוח ישיר, מנכ"ל גוליבר תיירות ובהמשך מנכ"ל קבוצת גוליבר.

רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט, מסר על המינוי: "צירופו של אלון הינה תוספת כוח משמעותית אל מול האתגרים הצפויים לנו בשנים הקרובות. אלון מביא עימו ידע רב וניסיון מצטבר בעולם הקמעונאות הדיגיטלית ואני מאחל לו בהצלחה בדרכו החדשה עמנו".

אלון צפוי להתחיל את תפקידו בישראכרט במהלך חודש יוני.

ערד מרום, יו"ר קבוצת גוליבר, אמר: "אני מודה לאורי על שנים פוריות ואנו נמשיך כך גם בעתיד כשותפים בחברה. בשנים האחרונות הקבוצה צמחה באופן עקבי ובולט, מותגי הקבוצה הובילו את מהפכת המסחר המקוון בענף התיירות הישראלי, כאשר מעל 90% ממכירות הקבוצה נעשות באונליין".

אורי אלון הגיב היום על המינוי החדש: "לאחר עשור בקבוצת גוליבר, מהן שש שנים כמנכ"ל הקבוצה, אני יוצא לדרך חדשה . קבוצת גוליבר הפכה לשחקן משמעותי בענף התיירות  והובילה את מהפכת המסחר המקוון. מנכ"לי החברות  ימשיכו להצמיח את החברות ולהובילן להצלחה. אני מודה לשותפי, ערד מרום ודן אביעזר, ומאמין שנמשיך גם בשנים הקרובות להיות שחקן משמעותי."

נושאים שמוזכרים בידיעה