איזי ג'ט משיקה מחלקת אופרציה תיירותית

שלא כמתחרותיה, וויזאייר וריינאייר, שהפסיקו לא מכבר את פעילות מחלקות האופרציה התיירותית, בשנה הקרובה תשיק חברת הלואו-קוסט הבריטית את 'איזי-ג'ט הולידייס' ותשווק חבילות נופש לענף הנסיעות וללקוחותיה

איזי ג'ט מוסיפה שני יעדים בין ת"א ואיטליה. צילום: יח"צ צילום: יח"צ

במהלך כנס בנושא תעשיית התיירות הבריטית, שהתקיים בספליט בקרואטיה, בישר יוהאן לונדגרן, מנכ"ל איזי ג'ט, על השקת 'איזי-ג'ט הולידייס' בשנה הבאה.

איזי ג'ט משווקת זה מכבר ללקוחותיה חבילות נופש של סיטונאים שונים, אך מחלקת האופרציה התיירותית החדשה של איזי ג'ט תייצר חבילות נופש אינטגרטיביות לטיסותיה ותשווק אותן הן ללקוחותיה והן לסיטונאי וסוכני תיירות.

עפ"י ה-Travel Weekly, לונדגרן אמר כי ל'איזי-ג'ט' יש כבר הסכמים ישירים עם יותר מ-500 בתי מלון ורבים נוספים מעוניינים להיכנס לשותפות עם החברה החדשה.

"עם 100 מיליון נוסעים בטיסותינו, ומתוכם 20 מיליון, שהזמינו בתי מלון באמצעותנו, אנחנו צריכים להעביר אותם אלינו, ונהפוך לאחד השחקנים המרכזיים בענף. המשמעות היא לנצל הזדמנויות שכבר קיימות", הוסיף לונדגרן.

איזי ג'ט כבר נערכת להפעלת המיזם וגייסה עובדים בכירים מקבוצת TUI, המיומנים בשילוב אופרציה תיירותית עם טיסות.

ראוי לציין כי המהלך של איזי ג'ט מפתיע למדי, בעוד מתחרותיה הפסיקו לא מכבר את פעילות האופרציה התיירותית שלהן. ריינאייר סגרה השנה את 'ריינאייר הולידייס' ואילו וויזאייר סגרה אשתקד את 'וויז אייר טורס'.

נושאים שמוזכרים בידיעה