איירבוס הציגה את Airspace הדור הבא של עיצוב תא הנוסעים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
תא הנוסעים החדשני ישולב במטוסי ה- A330neo החדשים ויעניק לנוסעי מחלקת התיירים תנאים משופרים ומרחב גדול יותר. דלתא תהיה החברה הראשונה שתזכה להפעיל את מטוס האיירספייס לקראת סוף 2017

בשבוע שעבר הציגה איירבוס בלונדון את 'Airspace', הדור הבא של תא הנוסעים, שעוצב בהשראת משוב של מיליוני נוסעים בשנים האחרונות. תא הנוסעים החדשני משלב חוויה משופרת לנוסעים עם תפעול מיטבי לחברת התעופה ומתבסס על ארבעה עקרונות: נוחות, אווירה, שירות ועיצוב.

התאורה החדשנית בתא הנוסעים נועדה לשרת את הנוסעים. לא עוד אורות נכבים ונדלקים במהלך הטיסה, אלא מגוון עצום של מצבי תאורה הודות לטכנולוגיית לד, המספקים לנוסעים תחושות מתואמות, כמו צללים כחולים לרגיעה או עייפות, גווני כתום או אדום במועדי הארוחות ועוד. משחק האורות מאפשר לחברת התעופה גם להציג את הלוגו והמיתוג הצבעוני שלה, במיוחד לקראת ההמראה והנחיתה.

השינויים והחידושים מאופיינים בתפיסת עיצוב ברוח "הנוסע בלב, החברה במוח", ומדובר בראש וראשונה במחלקת התיירים.

גם בעיצוב החדשני איירבוס מקפידה לשמור על רוחב מושב של 18 אינץ' (קרוב ל-46 ס"מ) המשמעותי במיוחד לנוסעים בטיסות ארוכות. הדפנות לצד החלונות שופרו ומעניקות תחושת רוחב מוגדלת לתא הנוסעים כולו. גם מרווח הרגליים גדל עם הסרת התאים והרשתות המאחסנים חוברות על גב המושב. כמו כן הוגדלו משמעותית תאי המטען שמעל הראשים ויאפשרו לנוסעים לשאת מטען יד גדול יותר, שיניע אולי חברות מסוימות להיות נדיבות ולהימנע מחיוב נוסף. אפילו תאי השירותים מעוצבים מחדש ויעניקו לנוסעים מרחב משופר, משטחים היגייניים ואנטי בקטריאליים ושטיפה עצמית של האסלות.

תאי ה-'Airspace' הראשונים יוצגו בדגם ה- A330neo, הגרסה המעודכנת של ה- A330, שיישא בין 257 ל-440 נוסעים, עפ"י החלוקה הפנימית של חברת התעופה, וחלק מהמרכיבים ישולבו גם בדגם ה- A350-XWB. עפ"י המתוכנן דלתא תהיה הראשונה, שתזכה ליהנות ממטוסי ה-'Airspace' ברבעון הרביעי של 2017.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.