איסתא נכנסת שותפה בפרויקט “אונו סנטר” ב-195 מיליון שקל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
זרוע הנדל"נית של איסתא פורחת בזמן שהתיירות בקיפאון: באמצעות איסתא נכנסים נכנסה כשותפה ברכישת בנייני משרדים ומגורים בפרויקט "אונו סנטר"
איסתא רשמה הפסד של כ-50 מיליון שקל בתחום התיירות
ביצת זהב. הזרוע הנדל"נית של איסתא. צילום: 123rf

בזמן שבתיירות הכול שרוי בקיפאון, זרוע הנדל”נית של חברת איסתא פורחת. באמצעות איסתא נכסים, נכנסה כשותפה בפרויקט “אונו סנטר” המצוי במקרקעין שבין אור יהודה וצומת סביון בסכום כולל של 195 מיליון שקל. הפרויקט כולל ארבעה בנייני משרדים בני 4.5 קומות, מעל קומות ביניים וקרקע המיועדות לשימוש מסחרי, וכן ארבעה בנייני מגורים ושטחים לשימוש מסחרי נוספים.

איסתא רוכשת מהמוכר את הזכויות בשטחי המשרדים באחד מבנייני המשרדים בפרויקט המכונה בניין D, בשטח כולל של כ-10,564 מ”ר, אליהם יוצמדו 190 חניות, תמורת כ-100 מיליון שקל. במקביל, נכנסה לפרויקט יחד עם סלע נדל”ן ואיש העסקים נדב בלילה, השותף עם איסתא במספר פרויקטים, במסגרתו תרכוש את הזכויות ב-50% משטחי המסחר בפרויקט מתוך שטחי מסחר בשטח הכולל של כ-19,000 מ”ר, וכן כמות של 115 חנויות (מתוך 230 לחנויות) בתמורה לסך כולל של כ-139.4 מיליון שקל. לרוכשים נתנה אופציה לרכישת חלקו של המוכר בשטחי המסחר עד לתום 5 שנים ממועד קבלת טופס 4 לשטח המסחרי. בכוונת איסתא לממן חלק מעלות הרכישה ממקורותיה העצמיים וחלק מימון חיצוני.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “איסתא נכנסת שותפה בפרויקט “אונו סנטר” ב-195 מיליון שקל”

  1. מייק שר

    החזירו כספים ללקוחות שלכם שרכשו כרטיסי טיסה ונופשים ובטחו בכם..הבטחתם החזר כספי 90 יום ואנחנו כבר 120 ימים..ואתם איסתא חוגגים ורוכשים נדל”ן על גב הנוסעים הנאמנים שלכם..בושה וזה לא נגמר עדיין, אולי נתאגד ונעקל לכם את הנכסים…

    1. חחחח בזמן שלוקוחת לא מקבלים תכסף שחייבים להם ועובדי מפוטרים אחרי שהיו בחלת ארוך הם ממשיכים בשלהם. תכלס המעבר כבר נקבע לפני הקורונה והם לא יבטלו. זההקודם לעובדים וללקוחות, אבל קארמה הויי הקארמה …;)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה