איסתא ספורט: עדו ווג מונה למנכ"ל

עד לאחרונה שימש ווג בתפקיד סמנכ"ל החברה, והיה שותף בהקמת השותפות של החברה עם קבוצת "זאפה" והקמת חברת הבת "זאפה איסתא מיוזיק". אחישי גל: "מברך על מינויו לתפקיד מחייב זה, שהוא מבחינתי הבעת אמון"

עדו ווג מונה למנכ"ל חברת 'איסתא ספורט' (מקבוצת איסתא) המתמחה בתיירות ספורט ומוזיקה.

ווג (36), בוגר MBA מפקולטת רקאנטי באוניברסיטת תל אביב, התחיל את הקריירה המקצועית באיסתא ספורט לפני כשבע שנים.

ווג אשר צמח באיסתא ספורט, היה שותף בהקמת חברת הבת 'זאפה איסתא מיוזיק' המתמחה בחבילות נופש להופעות בחו"ל ומטיסה אלפי ישראלים בשנה להופעות ופסטיבלים ברחבי העולם. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל החברה.

אחישי גל, מנכ"ל ובעלים קבוצת איסתא: "אני מברך את עדו על מינויו לתפקיד מחייב זה, שהוא מבחינתי הבעת אמון. אני בטוח שתחת עדו תמשיך איסתא ספורט לגדול ולהעשיר את עולם התיירות בתוכן איכותי ומגוון".

 

 ווג מסר בתגובה: "אנו מתחייבים לייצר ללקוח חוויה משמעותית וייחודית עם נסיעתו לחו"ל, למשחק כדורגל או להופעה, לטיול אופניים משפחתי או מרתון אליו התכונן זמן רב. דווקא בשוק צפוף, בו התחרות בעולם האינטרנט גדלה, אנו מאמינים שחוויית שירות איכותית, מציאת תוכן / חוויה ייחודית ומענה מקצועי ומדויק לצרכי הלקוח, ימשיכו לייצר ערך ללקוח בשנים הקרובות".

 בשנה הקרובה מתכוונים באיסתא ספורט להעמיק ולפתח תחומים כמו תיירות קולינרית, ספורט ימי, סטיילינג ועוד. 

בשנים הקרובות מתוכננת איסתא ספורט להתפתח גם ברמה הבינלאומית, כאשר במסגרת תכנית זו משקיעה החברה משאבים רבים בפרויקט TOKYO2020, הן בישראל והן בעולם, במטרה להפוך אותו לאחד מהפרויקטים הגדולים והמשמעותיים אותו הובילה החברה.

תגיות: איסתא

נושאים שמוזכרים בידיעה