איסתא רוכשת 50.1% מחברת הנופש הישראלית

קבוצת התיירות מתרחבת ורוכשת שותפות בחברת הנופש הכשרה, ובכך מרחיבה את מוצרי החברה לקהלים נוספים בישראל. סמנכ"ל פיתוח עסקי של איסתא: "נופש כשר הייתה שותפה מרכזית במהפכת הכשרות באירופה, המאפשרת לכל מי שחפץ לטוס לאכול אוכל כשר במגוון רחב של יעדים"

הסכם ל-5 שנים נוספות לפחות-היסתור ואמריקן אקספרסצילום: shutterstock

קבוצת איסתא מרחיבה את פעילותה בתחום התיירות ורוכשת 50.1% מחברת נופש כשר, המתמחה בקהל הדתי ובכך למעשה מבססת "מניפת מוצרים" מלאה ורחבה יותר.

נופש כשר היא חברת תיירות במגזר הדתי, מייצרת ומשווקת: טיולים מאורגנים, נופשונים, חופשות משפחתיות וחופשות סקי כשרות. החברה מציעה מגוון רחב של חופשות ביעדים מרכזיים ברחבי העולם, כאשר כל חופשה מעניקה ארגון עד הפרט האחרון.

זיו טור, מנכ"ל ובעלים של חברת נופש כשר: "אנחנו מברכים על המהלך ומצפים ליהנות משיתוף פעולה פורה לשתי החברות תוך שימוש ב"מטרייה" תפעולית – מסחרית – שיווקית שיש לאיסתא להציע."

עוד הוסיף טור: "מעבר לכך, כניסתה של איסתא כשותפה מלאה מהווה מבחינתי הבעת אמון גדולה מאוד בחברה ובאנשיה ואיתות לכך שמצפן החברה מורה על כיוון נכון ובכוונתנו להמשיך ולהרחיב את הפעילות, בכדי לספק פתרונות ביעדי תיירות חדשים ובמגוון בתי מלון."

סמנכ"ל פיתוח עסקי של איסתא נבו גל מסר כי: "חברת איסתא החליטה להיכנס לתחום על מנת לספק מענה הוליסטי לכל הקהלים בישראל על ידי שותפות אסטרטגית עם נופש כשר שמתמחה בתחום".

לדברי גל "נופש כשר היא החברה המובילה בשוק של המלונות הכשרים בחו"ל, עם 12 מלונות כשרים ופעילות במגוון רחב של מוצרי התיירות, מטיולים מאורגנים כשרים למהדרין, חופשות סקי כשרות למהדרין ועד מלונות כשרים למהדרין בקיץ. לטוס לחו"ל ולאכול כשר היא מזמן נחלת הכלל.

עוד הוסיף גל כי "נופש כשר הייתה שותפה מרכזית במהפכת הכשרות באירופה, המאפשרת לכל מי שחפץ לטוס לאכול אוכל כשר במגוון רחב של יעדים ובמחירים אטרקטיביים".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה