מלון גולדן קראון: הכריסמס מרקט יהפוך למסורת קבועה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
רשת המלונות קיימה בחודש דצמבר את ה"כריסמס מרקט" בנצרת והחליטה כי תהפוך את השוק במלון למסורת. מיקי שורץ: "חלק מתפיסת שוק עדכנית וכחלק מהחיבור עם הקהילה המקומית"

רשת גולדן קראון, מסכמת את “הכריסמס מרקט”, שקיימה בדצמבר אחרון לראשונה, כהצלחה ובשל כך החליטה הרשת להפוך את השוק למסורת, ותקיים אותו במתכונת דומה גם בשנה הבאה.

מיקי שורץ, מנכ”ל הרשת: “לקחנו על עצמנו השנה, לקיים את ה”כריסמס מרקט”, כחלק מתפיסת שוק עדכנית וכחלק מהחיבור עם הקהילה המקומית המהווה חלק בלתי נפרד מהפעילות התיירותית של הרשת. לאור ההצלחה הגדולה, הוחלט להפוך את האירוע למסורת, ואף להאריך את זמני הפעילות מעבר לשבוע בכדי לאפשר לכמה שיותר מבקרים מהארץ ומחו”ל, להנות מהשוק הבוטיקי המתקיים בעיר נצרת.”

רשת גולדן קראון, קיימת השנה לראשונה את ה”כריסמס מרקט”, בשטח מלון גולדן קראון- נצרת. המטרה היתה “הכי חו”ל בישראל”. המתחם לבש חג עם קישוטי תאורה ייחודיים ועשרות דוכנים שהוצבו במקום והציעו למבקרים חוויה משולבת של קולינריה, אמנות ומופעים ברוח הכריסמס.

מתחם השוק שהוקם, אפשר לסוחרים המקומיים ובכלל ליטול חלק באחד מאירועי השיא של הכריסמס בנצרת אשר מושכים אליהם מדי שנה מאות אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם. השוק הציע עשרות דוכנים ביניהם דוכני מזון, דוכני אמנות עם מוצרים בעבודות יד, דברי מתיקה ועוד.

בנוסף, הוצבו במתחם מתקני שעשועים לילדים ומיטב הדי גי’ז של נצרת נגנו מוסיקה עכשווית, ואת שירי הכריסמס הגדולים, וזמרים וזמרות ביצעו קאברים לשירים הגדולים.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.