אל על במחווה מיוחדת ליישובי הקריות בישראל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת אל על ממשיכה במסורת הענקת שמות ערים בישראל למטוסי החברה. ראשי הערים של 8 הקריות בישראל הגיעו לקבל הבשורה באירוע במשרדי אל על. גונן אוסישקין: "אנו שמחים לקרוא לצי מטוסי הבואינג 737-900 על שמות יישובי הקריות בישראל"

 

במסגרת אירוע חגיגי שהתקיים במשרדי אל על, אירח מנכ”ל החברה גונן אוסישקין, את ראשי הערים בקריות ונציגיהם והודיע להם על החלטתו לקרוא למטוסי החברה בצי 737-900, בשמותיהן של שמונה הקריות בישראל, מצפון לדרום.

ראשי הערים זכו לסיור בקמפוס החברה ואף התרשמו מדגם מטוס הבואינג 737-900 של אל על, מתוך 8 מטוסים עליהם יופיעו בהמשך שמות הקריות. בין ראשי הערים שהגיעו למפגש הייחודי: אליהו זוהר, ראש עיריית קריית גת, אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק, חיים צורי, ראש עיריית קריית מוצקין, דוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים, ישראל גל, ראש עיריית קריית אונו ואבירם דהרי, ראש עיריית קריית גת.

 

ישראל גל, חיים צורי, אבירם דהרי, גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על, אלי דוקורסקי, אליהו זוהר ודוד אבן צור. צילום: סיוון פרג’

 

 

גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על: “אנו שמחים לקרוא לצי מטוסי הבואינג 737-900 על שמות יישובי הקריות בישראל, וגאים להמשיך את המסורת לקרוא למטוסי החברה על שמות ערים בישראל. אני רוצה להודות לראשי הערים שהגיעו לכבד אותנו בנוכחותם”

מדובר בחלק מפרויקט ייחודי של חברת אל על  לקרוא למטוסיה על שמות ערים ברחבי הארץ. שם העיר נכתב באופן בולט על גוף המטוס כך שכל מי שעולה למטוס יכול לראות זאת.

צי מטוסי הבואינג 737-900, הכולל כ-8 מטוסים המשמשים את לקוחות החברה לטיסות ליעדי אירופה, יקרא על שמות הקריות: קריית אונו (EHA), קריית ביאליק (EHB), קריית אתא (EHC), קריית גת (EHD), קריית טבעון (EHE), קריית ים (EHF), קריית מוצקין (EHH) וקריית מלאכי (EHI).

 

מיקי שטרסבורגר, ישראל גל, אבירם דהרי, חיים צורי, גונן אוסישקין, דוד אבן צור, אלי דוקורסקי ואליהו זוהר

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה