אל על מתחדשת: משיקה מנוע חיפוש חכם וגמיש לחיפוש טיסות

מיזם טכנולוגי חדש: EL AL Where to fly. גלי שטילר, מנהלת פיתוח עסקי בדיגיטל: "נציע את כל מגוון האפשרויות עפ"י הפרמטרים שנבחרו במקום אחד, כולל מכירות פומביות של טיסות מוזלות. זהו צעד נוסף בהתאמת הצעת הערך של אל על לצרכי הלקוחות

 

חברת אל על הודיעה היום (שלישי), על השקת מנוע חיפוש חכם וגמיש לחיפוש טיסות.
EL AL Where to fly. מנוע החיפוש החדש , מוסרים בחברת התעופה יסייע למשתמשים להפוך את תהליך חיפוש הטיסה לפשוט ואינטואיטיבי.

באל על מציינים כי באמצעות הכלי החדש, המשתמשים יוכלו לחפש טיסה עבור יעד ספציפי, עבור כל היעדים ביבשת מסוימת, או כל היעדים בכללותם. כמו כן, הם יוכלו למקד את תוצאות החיפוש באמצעות קביעת גובה התקציב ולבחור את מועד הנסיעה על פי חודש אחד או יותר בשנה. בנוסף, יהיה ניתן להגדיר תאריכים מדויקים, את משך הנסיעה ואפילו את מועד הנסיעה בשבוע: אמצע השבוע או סוף השבוע.

דרך תוצאות החיפוש, יהיה ניתן לרכוש כרטיס טיסה באופן ישיר ומידי או להגיש הצעה בזירת המכירות הפומביות ואולי לזכות באפשרות לרכוש כרטיס טיסה במחיר נמוך עוד יותר. לא מצאתם טיסה שמתאימה לכם? המחיר גבוה מידי? תירשמו להתראת מחיר באימייל ותקבלו הודעה במידה שהמחיר יתאים לתקציב שלכם.

עוד נמסר מאל על כי, מנוע החיפוש החדש יפעל במקביל למנוע חיפוש הטיסות הקיים ויאפשר אלטרנטיבה לכל אלה, שאין להם עדיין תכנית נסיעה מוגדרת או מתלבטים בין כמה אפשרויות ומחפשים כיוון והשראה.

גלי שטילר, מנהלת פיתוח עסקי בדיגיטל באל על: "אנחנו רואים שצרכני תעופה ותיירות מבצעים היום חיפוש במגוון דרכים. לצד קהל שיודע לאן רוצה לטוס ובאיזה תאריכים, ישנו גם קהל שמחפש את החופשה הבאה ולא בטוח לאן או מתי. הוא יודע מה התקציב שלו, אבל גם יכול לחפש בתקציב 'פתוח'. הוא מחפש השראה לאיזה יעד בעולם מתאים התקציב שלו ויכול לבחור את התאריכים המתאימים לו. לצורך כך פיתחנו את EL AL WHERE TO FLY, כלי שמאפשר ללקוח לערוך חיפוש גמיש בהתאם לצרכיו. אנחנו נציע לו את כל מגוון האפשרויות העומדות בפניו עפ"י הפרמטרים שבחר במקום אחד, כולל מכירות פומביות של טיסות מוזלות. זהו צעד נוסף בהתאמת הצעת הערך של אל על לצרכי הלקוחות."

לינק לאתר בעברית

לינק לאתר באנגלית

נושאים שמוזכרים בידיעה