נשיא התאחדות המלונות: אם שדה דב ייסגר זו תהיה בכיה לדורות

אמיר חייק והתאחדות המלונות יוצאים למאבק נגד סגירת שדה דב. "אני מאמין ששר האוצר, משה כחלון, ימצא פתרון מתאים ארוך טווח להמשך קיומו של שדה דב.....המשך הפעלתו- קריטית לתושבי העיר ת"א ולעסקים בעיר"

נשיא התאחדות המלונות, אמיר חייק. צילום: פספורטניוז

בהתאחדות המלונות התקבלה החלטה לצאת למאבק נגד סגירתו המתוכננת של שדה התעופה דב בתל אביב.

בהתאחדות תומכים במתווה שהציע רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב, להמשיך להפעיל את שדה התעופה האזרחי ולבנות באזור כ-8,000 יחידות דיור, זאת במקום פינוי כולל של השדה, והקמה של כ-16,000 יחידות דיור.

מי שמוביל את המאבק מצד ההתאחדות הוא אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות, שאמר לפספורטניוז כי :"זו תהיה בכייה לדורות לסגור את שדה דב. אנחנו מאמינים כי בסוף תהיה החלטה נכונה והשכל הישר ינצח". עוד הוסיף חייק: "במקום עוד כמה אלפי יחידות דיור, המשך הפעלת השדה הוא קריטי לתושבים של העיר ת"א ולעסקים של העיר. אני מאמין ששר האוצר, משה כחלון, ימצא פתרון מתאים ארוך טווח להמשך קיומו של שדה דב".

עוד המשיך ואמר נשיא התאחדות המלונות כי :"המשך קיומו של שדה דב הוא גם צינור חמצן למלונות העיר אילת ולעיר, אין סלוטים מספיק לעוד טיסות בנתב"ג, ולהערכתנו לאור הנתונים, חברות ארקיע וישראייר תשלמנה מחיר כבד".

חייק מעריך, כי אם שדה דב יפסיק לפעול, יהיו רבים שיוותרו על טיסה לעיר אילת בכלל. "לצד זה יהיו גם כאלה שבמקום לטוס מנתב"ג פשוט ייסעו עם רכביהם לאילת, ומי שיפגע בעיקר מכך הן חברות ארקיע וישראייר שירגישו זאת היטב עם פחות נוסעים", סיכם חייק.

כאמור, בהתאחדות המלונות החליטו כעת לפעול בכל החזיתות האפשריות על מנת שסגירת שדה דב לא תצא אל הפועל.