אמסלם תיירות תובעת את תלמה נסיעות ושמול בסכום של 2.4 מיליון שקל

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בתביעה שהוגשה לבית משפט השלום בת"א גם נגד עורכי דין שייצגו את החברה, טוענת אמסלם: "עניינה של תביעה זו, היא בהתנהלותם הפסולה ומשוללת תום לב של הנתבעים כולם אשר פעלו בצוותא, כמכונה משומנת בניסיון לסייע לנתבעים, תלמה ושמול להרוס לטמיון מפעל חיים". שמול בתגובה: "זה מהלך ייאוש והתאבדותי, הכלבים נובחים והשיירה עוברת 2"
סוכני נסיעות נערכים להגיש תביעת ענק נגד חברות תעופה
צילום: 123rf

המאבק בין אמסלם נסיעות לתלמה תיירות וארז שמול, מגיע שוב לבית המשפט.

אמסלם תיירות ויעקב אמסלם בעלי החברה, הגישו תביעה נגד תלמה נסיעות, ארז שמול ושורה של עורכי דין שייצגו את תלמה, על סך של 2.4 מיליון שקל.

אמסלם באמצעות עורכי הדין, תומר אברהמי וגיל שפרירי טוענת כי עורכי הדין הנתבעים הציגו לרשות ההגבלים העסקיים נגד אמסלם: “חוות דעת שקרית, ומטעה ולמצער רשלנית תוך הסתרת מידע מהותי ביותר, מיד אשר, עת הובא בפני הרשות, הביא לחזרתה של הרשות מכוונתה להטיל עיצומים, קנסות, קביעה בדבר הסדר כובל, מידע אשר היה בידי הנתבעים ו/או היה חייב להימצא בידיהם”.

עוד מציינים בתביעה כי: “עניינה של תביעה זו, היא בהתנהלותם הפסולה ומשוללת תום לב של הנתבעים כולם אשר פעלו בצוותא, כמכונה משומנת, כאשר המטרה מקדשת את כל האמצעים. בניסיון לסייע לנתבעים, תלמה ושמול להרוס לטמיון מפעל חיים, שנבנה בעמל רב משך 37 שנים, והכל על מנת להשתלט על שוק הנסיעות בישראל בצורה כוחנית והכל בצורה לא חוקית בהיעדר הגינות ותום לב ברמה המסחרית והערכית”.

על ארז שמול טוענת אמסלם בתביעה כי: “שם לנגד עיניו באופן אישי את המטרה תוך שהוא ממשיך בכל העוצמה ובחוסר תום לב (גם בימי הקורונה) כנגד התובעים, מסית, מפיץ שקרים, שמועות וספינים, גורם לעובדי אמסלם להפר את הסכמי העסקתם אצלה, לגנוב לקוחות, מידע סודי, מידע עסקי. שמול הוביל במו ידיו מהלך, אותו ניהלו בעבורו ובשליחותו יחד הנתבעים- לא פחות מאשר שני משרדי עורכי דין מכובדים, שפעלו במשותף נגד התובעים, עת שהגישו לממונה על הרשות להגבלים עסקיים (כיום רשות התחרות) תלונת שווא ובכך תעתעו ברשות התחרות”.

ארז שמול, מסר בתגובה כי: “זה מהלך ייאוש והתאבדותי, הכלבים נובחים והשיירה עוברת 2”.

מקבוצת אמסלם תיירות נמסר: “מהותה של התביעה הינה דרישת פיצויים בגין נזקים כלכליים עצומים, כולל עינוי דין שנגרמו ליעקב אמסלם ולאמסלם תיירות, על ידי ארז שמול, תלמה נסיעות, משרד עורכי דין בשל הוצאת חוות דעת זדונית ומטעה לרשות ההגבלים העסקיים, שאמנם גרמה לרשות להתחיל לפעול, אך בסופו של דבר נמצאה חוות דעת זו חלולה ולא נכונה וגרמה לרשות באצילות, לחזור בה ולסגור את התיק, ללא אשמה.
ארז שמול ושותפיו למהלך עורכי הדין, לא בחלו להשתמש בכל אמצעי גם כשהוא נתמך על יסודות רעועים ועל עובדות שקריות על מנת לגרום נזק נוראי לאמסלם, אך בסופו של יום הם נכשלו ולא צלחו להשלים המהלך. התביעה הזו נועדה לעשות צדק על כל העוול והנזקים הכלכליים והנפשיים אשר נגרמו במזיד לאורך מספר שנים, אשר הותירו את חותמם. אנו בטוחים שבאמצעות באי הכוח עו״ד תומר אברהמי ועו״ד גיל שפרירי מערכת המשפט בישראל תוציא גם במקרה זה את הצדק לאור”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

15 מחשבות על “אמסלם תיירות תובעת את תלמה נסיעות ושמול בסכום של 2.4 מיליון שקל”

  1. למה לרמות את רשות התחרות

   על מרמה ותחמנות מולשות התחרות ובזבוז כספי מדינה וזמן עבודה של עובדי רשות התחרות ושל יעקב אמסלם וחברת אמסלם טורס על ידי מצגים שקריים ומזוייפים ביודעין , מתוך מטרה לפגוע במוניטין של יעקב אמסלם ובאמסלם טורס ולפגוע בהם כלכלית.

 1. אברהם מוצאפי

  אמסלם חיים בסרט
  חושבים הם מינימום הפנטגון
  כולם בארץ עובדים על אותן מערכות, חושבים המציאו את עולם התעופה במינימום.
  אולי יקימו מחלקה חדשה לצורך תביעות נגד עובדים לשעבר.

 2. לא נמאס לאמסלם להפסיד במשפטים
  אפילו לעובדים שלהם נמאס ומאחלים לבוסים שלהם להפסיד

 3. מה עם הכסף לתשלום ללקוחות אליס ביצוגיות?
  הכסף עבור ביטולי הכרטיסים בחשבון תלמה נסיעות ?
  לא תלמה בעלים של אליס?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה