אפקט המוטציה: ארה”ב תדרוש מכל הנוסעים מבריטניה להציג בדיקת קורונה שלילית

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הרשויות האמריקאיות ידרשו מכל הנוסעים המגיעים מבריטניה לארה"ב להציג בדיקת קורונה שלילית. התקנה החדשה תיכנס לתוקף ביום שני הקרוב ה-28 בדצמבר
צילום: 123rf
צילום: 123rf

החשש מהמוטציה הבריטית הביא את הרשויות בארה”ב והמרכז האמריקני לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), לדרוש באופן גורף החל מיום שני הקרוב מכל הנוסעים המגיעים לארה”ב מבריטניה, להציג בדיקת קורונה שלילית לפני עלייתם למטוס.

כאמור, התקנה החדשה תיכנס לתוקף ביום שני הקרוב, ה-28 בדצמבר.
שלא כמו בישראל שבחרה למהר ולסגור את השמיים לכניסת זרים, בארה”ב הטיסות נמשכות כסדרן כולל הטיסות לבריטניה, למעט הדרישה החדשה כעת, שתחייב מכל נוסע לעשות בדיקת קורונה 72 שעות לפני טיסתו ולהציגה לפני עלייתו למטוס.

כפי שפורסם בפספורטניוז, למרות שרשויות התעופה והבריאות האמריקאיות לא דרשו בדיקת קורונה לנוסעים המגיעים מבריטניה גם לאחר הדיווח על המוטציה החדשה, דווקא העיר ניו יורק החלה לחייב כללי בידוד לנוסעים בינלאומיים בעקבות הגילוי של המוטציות החדשות בבריטניה.
ראש העיר, ביל דה בלאזיו, הוציא צו המחייב את כל המבקרים בעיר להישאר בבידוד 14 יום בכתובת שסיפקו עם הגעתם ועליהם למסור לרשויות את פרטי הקשר שלהם.
הצו מחמיר במיוחד עם כל הנוסעים המגיעים מבריטניה, שיזכו לביקורים ופיקוח של המשטרה כדי להבטיח שהם מצייתים לכללים.

גם חברות התעופה האמריקאיות והבריטיות, נטלו יוזמה בעצמן כבר בתחילת השבוע, ודרשו עוד לפני ההכרזה על הבדיקות הנדרשות, מכל נוסע שטס מבריטניה לארה”ב, להציג בדיקת קורונה שלילית.

בריטיש איירווייס החלה כבר ליישם את ההחלטה, בעוד שווירג’ין ושותפתה דלתא אמרו כי הדרישות החדשות תהיינה בתוקף החל מיום חמישי.
דובר בריטיש איירווייס אמר: “הסכמנו לבדיקת הנוסעים בטיסות מבריטניה לניו יורק בהתאם לבקשה. אנו ממשיכים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם רשויות הבריאות המקומיות ברחבי העולם”.
“דלתא תעבוד בימים הקרובים בשיתוף פעולה הדוק עם לשכת המושל למימוש בקשתו”, ציינה דלתא, ודובר וירג’ין הוסיף, כי נוסעים ללא אישור לא יורשו לעלות לטיסה לניו יורק.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה