ארה”ב: כל הנוסעים הנכנסים יהיו חייבים להציג בדיקת קורונה שלילית

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החל מה-26 בינואר כל הנוסעים יצטרכו להציג אישור בדיקה שלילית או אישור החלמה מקורונה לפני העלייה לטיסה לארצות הברית, ואם לא יוכלו להציג אישור, לא יורשו לעלות לטיסה
צילום: 123rf
צילום: 123rf

המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) בארצות הברית הרחיבו את דרישת הבדיקה שלהם לכל הנוסעים המגיעים לארצות הברית.
החל מה-26 בינואר ה-CDC מחייב את כל הנוסעים הנכנסים לארצות הברית יצטרכו להציג תוצאת בדיקה קורונה שלילית לפני היציאה לארצות הברית.
יש לבצע את הבדיקה תוך שלושה ימים לפני הטיסה לארה”ב. על מנת לעלות למטוס על הנוסעים למסור תיעוד בכתב, נייר או אלקטרוני, של תוצאת בדיקה שלילית לחברת התעופה. מי שכבר נדבק בקורונה יצטרך לספק תיעוד על החלמתו.
חברות התעופה יצטרכו לאשר את תוצאת הבדיקה השלילית או תיעוד מתאים לפני העלייה למטוס. אם הנוסע אינו מסוגל להציג תיעוד, ה-CDC מורה לחברות תעופה למנוע את עלייתו למטוס.
במשך כמעט שנה לא הייתה לארצות הברית סמכות גורפת לבדיקת קורונה לפני נסיעה למדינה. הזינוק במקרי הקורונה והמוטציות השונות מהוות עילה לחיוב בדיקה לפני ההגעה. כמו כן, הנוסעים של חברת התעופה יצטרכו למלא אחר כל הכללים של חברות התעופה, כמו למשל עטיית מסכה.
מנהל ה-CDC, ד”ר רוברט ר. רדפילד, אמר: “בדיקה אינה מבטלת את כל הסיכון, אך בשילוב עם תקופת שהייה בבית ואמצעי זהירות כמו עטיית מסכות והתרחקות חברתית, זה יכול להפוך את הנסיעה לבטוחה יותר, בריאה ואחראית יותר”.
חברות תעופה אמריקאיות דוגלות זה מכבר בבדיקות כאמצעי לפתיחת גבולות. הבעיה הייתה שמעולם לא הייתה דרישה או אסטרטגיה לאומית בארצות הברית. מדינות מסוימות, כמו הוואי או ניו יורק, דרשו בדיקות חובה, אך מדינות אחרות לא התייחסו לנושא.
ראוי לציין, כי נוסעים זרים, שמגיעים ממדינות כמו: בריטניה, אירלנד, אזור שנגן האירופי, ברזיל, עדיין מנועים מכניסה, אפילו עם תוצאות בדיקה שלילית.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “ארה”ב: כל הנוסעים הנכנסים יהיו חייבים להציג בדיקת קורונה שלילית”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה