בידוק ביומטרי בלבד בכניסה לארה"ב

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה הראשונה מחוץ לארה"ב שקיבלה אישור לביצוע בידוק ביומטרי לנוסעיה הטסים לארה"ב היא Emirates. הנוסעים שיטוסו מדובאי ל-12 יעדי החברה בארה"ב יוכלו להשתמש בטכנולוגיה לזיהוי פנים בשערי העלייה למטוס. חברת התעופה צופה שתוכל להפעיל את הבדיקה הביומטרית לכל יעדיה בארה"ב עד סוף השנה

 

Emirates, חברת התעופה של אמירות דובאי, היא חברת התעופה הראשונה מחוץ לארה"ב שקיבלה אישור לביצוע בידוק ביומטרי לנוסעיה המבקשים לבוא בשעריה של בארה"ב. בקרוב, יוכלו הנוסעים הטסים מדובאי לאחד מ-12 יעדי החברה בארצות הברית לעלות למטוסים תוך שזיהויים יעשה  באמצעות טכנולוגיית זיהוי הפנים בשערי העלייה למטוס.

האישור ניתן לחברת התעופה לאחר ששלטונות המכס האמריקנים CBP – US Customs Border Protection נתנו הסכמתם לבדיקות זיהוי הפנים בשערי היציאה. הטכנולוגיה נבדקה בחודשי הקיץ בשערי העלייה לטיסות לניו-יורק ולוס-אנג'לס. חברת התעופה צופה שתוכל להפעיל את הבדיקה הביומטרית לכל יעדיה בארה"ב עד סוף השנה.

העלייה למטוס באמצעות זיהוי ביומטרי נעשית כך שבשער העלייה למטוס משווה המערכת את צילומו של הנוסע מול הגלריה של המכס האמריקני כדי לאמת את זהותו של האדם תוך שתי שניות או פחות. המערכת הביומטרית תשמש רק נוסעים שתמונותיהם מצויות בגלריה של המכס האמריקני.

 

צילום: shutterstock

 

הבהירה כי היא אינה מאחסנת את הרשומות הביומטריות של נוסעיה וכי כל הנתונים מנוהלים בצורה מאובטחת בידי המכס האמריקאי.

Emirates מנהלת דיונים עם מדינות נוספות כדי להשמיש את הטכנולוגיה מולן. "המטרה הסופית שלנו היא לעזור לנוסעים לטוס ללא ניירת, ללא צורך בדרכונים ותעודות זהות", אמר עבדולה אל האשימי, סמנכ"ל בכיר בחברת התעופה. "עלייה למטוס באמצעות זיהוי ביומטרי היא צעד נוסף בייעול התהליכים, חוסכת ללקוחות שלנו זמן ומעניקה להם שקט נפשי".

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.