בצמרת העולמית: SeeVoov הישראלית קוטפת פרס בינלאומי נוסף

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עוד הישג חשוב לחברת הסטארט אפ הישראלית שרק בחודש שעבר נאמר כי "המצאתה עשויה לשנות את שוק התיירות העולמי". הפלטפורמה הייחודית לתכנון טיולים בוידאו, הוכרה בכנס FTE לחדשנות בעולם התיירות כמודל צמיחה חדשני שיוכל לסייע לחברות תעופה לשפר להגדיל את פוטנציאל ההכנסות הנלוות שלהן ואת הממשק שלהן עם הנוסע

SeeVoov, אחד השחקנים החדשניים ביותר בתחום טכנולוגיית התיירות (Travel Technology), אשר פיתחה פלטפורמת B2B מבוססת וידאו לתכנון טיולים, זכתה בפרס הסטארטאפים היוקרתי  Future Travel Experience Ancillary)  FTE) שהתקיים השבוע באיסטנבול.

פרס הסטארטאפים ב FTE Ancillary מתמקד בחברות חלוציות בתחומן, שהפתרונות שלהן יכולים לסייע לחברות תעופה ולנמלי תעופה ליצור מקורות הכנסה נלווים חדשים לכל אורך מסע הלקוח.

9 המועמדים הסופיים לצד SeeVoov היו Doerz, Bonflite, Panzly, Airfree, Pruvo, BagTrax, MyDutyFree, Nywhr, ו PM First.

“הזכייה בפרס החדשנות ב FTE, והזכות להציג את הפלטפורמה שלנו אל מול חברות התעופה המובילות בעולם הינם כבוד יוצא דופן בכל קנה מידה”. אומר יוסי גולן, מייסד ו CTO. ההכרה בטכנולוגיה המהפכנית שלנו ב FTE EMEA מיד לאחר הזכיה ביריד התיירות החשוב ITB China יחד עם ההתפתחויות העסקיות של SeeVoov בחודשים האחרונים, מוכיחים שוב ושוב את הצורך של חברות תעופה, רשתות בתי מלון, חברות הקרוז וסוכנויות הנסיעות לאמץ טכנולוגיות שתאפשרנה להן להפוך לחלק ממשי וחיובי מהמסע הדיגיטלי של הלקוח שלהם, מעבר לרכישה הבודדת. הפלטפורמה שלנו היא הפלטפורמה היחידה בעולם לתכנון טיולים מבוסס וידאו, המסייעת לחברות התיירות להגדיל את ההכנסות באמצעות הזמנות נלוות ושיפור מעורבות המשתמשים לאורך כל נקודות הממשק עימם, מרגע הרכישה, דרך הטיול עצמו ולאחריו.”

כזכור, SeeVooV,  המאפשרת לתכנן טיולים ביעדים נבחרים בעולם באמצעות שילוב של סרטי וידאו וכלים נוספים, זכתה בחודש שעבר בפרס ה- Innovation award. הבחירה בחברה נומקה בחודש שעבר: “המצאתה עשויה לשנות את שוק התיירות העולמי”.

ואם כל זה לא מספיק, נציין כי היום מפרסם גם אתר התיירות הנחשב SKIFT, ש-SeeVoov הוא אחד הסטארטאפים שצריך לעקוב אחריהם בשנה הקרובה.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה