גם באמריקה הלטינית החלו בצעדי חירום נגד הקורונה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בעקבות הכרזת ארגון הבריאות העולמי על המגפה הגלובלית והגבלת הטיסות בין אירופה לארצות הברית, גם מדינות אמריקה הלטינית, הסובלות יחסית פחות מהתפשטות הקורונה, הכריזו על אמצעים שונים להתמודדות עם הנגיף
Latin America single states map

למרות מיעוט יחסי של נגועים בנגיף הקורונה באמריקה המרכזית והדרומית, כמה מדינות החלו אתמול לנקוט צעדים להאטת התפשטות הנגיף, כולל סגירת בתי ספר, איסור על כנסים והתקהלויות ואף הפסקת טיסות למדינות אירופה.

הכרזת ארגון הבריאות העולמי על המגפה הגלובלית והאיסור, שהטיל נשיא ארצות הברית על טיסות בין אירופה לארצות הברית, היוו טריגר מרכזי בהחלטת השלטונות בבוליביה, בפרו, בארגנטינה, בקוסטה ריקה ובהונדורס לנקוט בצעדי החירום.

בבוליביה, בה אותרו שלושה נדבקים בנגיף, הנשיאה ז’אנין אנז הורתה להפסיק טיסות לאירופה וממנה, לסגור את כל בתי הספר עד סוף החודש לאסור התכנסויות של יותר מאלף איש, ואמרה, בין השאר: “אם לא נפעל יחד, כולנו בסיכון”.

בפרו, בה נמצאו 22 נדבקים, הנשיא מרטין ויסקרה אסר על כנסים ואירועים עם יותר מ-300 איש והורה על סגירה מוחלטת של בתי הספר ומוסדות ההשכלה הגבוהה.

בארגנטינה, בה דווח על 31 נדבקים ומקרה מוות אחד, החליטה הממשלה על השעיית טיסות ממדינות, שנפגעו קשה מהתפשטות הנגיף, וביניהן: ארצות הברית, סין, יפן, דרום קוריאה ומדינות אירופה, וכמו כן, חל איסור על התקהלויות, כולל בתחרויות ספורט ובכנסים גדולים.

קוסטה ריקה, בה 23 חשודים כחולי קורונה, תסגור בשבועיים הקרובים בתי ספר “בסיכון” ותשעה את הלימודים באוניברסיטאות, ורשויות המדינה, הנהנית משגשוג של מבקרים זרים, צופה כי הכנסות התיירות ירדו במחצית לפחות.

הונדורס, בה אותרו שני מקרים של נדבקים, דיווחה כי היא תסגור את בתי הספר ותבטל אירועים וכנסים במשך השבועיים הקרובים, וכן תגביל כניסה של נוסעים מאירופה, מסין, מאיראן ומדרום קוריאה.

צילום: 123rf

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה