ג’ק דניאלס: הוויסקי האמריקני הפך לג’ל לחיטוי ידיים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
"אנשים במנהטן מתים, ומשאית קירור חונה בסמטה האחורית של בית חולים בניו יורק כדי לאסוף את גופותיהם. זה מביש, וזו לא יכולה להיות אמריקה", כך מתאר אתר התיירות את הטרגדיה האמריקנית
צילום: 123rf
צילום: 123rf

“זו אמריקה? אנחנו אמורים להיות מדינה מובילה בעולם, אך האם אנחנו באמת?” אמר ל-CNN ד”ר קולן סמית’, רופא בחדר מיון בניו יורק. “אין לי את התמיכה שאני צריך ואין לי את החומרים שאני צריך כדי לטפל במטופלים שלי. וזו אמריקה, ואנחנו אמורים להיות מדינה מובילה בעולם”.
נוכח ממדי המגפה, “מערכת הבריאות המתמוטטת שלנו לא מסוגלת להתמודד עם עוצמת מצב החירום שעובר העולם”, מציין אתר התיירות האמריקני ETN.
וכדי להמחיש: “לא ניתן למצוא חומר לחיטוי ידיים, לא ניתן למצוא בגדי מגן לצוותים הרפואיים. אנשים במנהטן מתים, ומשאית קירור חונה בסמטה האחורית של בית חולים בניו יורק כדי לאסוף את גופותיהם. זה מביש. וזו לא יכולה להיות אמריקה”.
במדינת טנסי, המפורסמת בזכות מוזיקת הקאנטרי והוויסקי, יש יותר מ-1,000 חולי קורונה, והיא יצאה ביוזמה – במקום לייצר וויסקי לייצר חומר לחיטוי ידיים.
“מה שדרוש יותר מתיירים וויסקי הם חומרים לניקוי ידיים”, אמר מנהל פיתוח התיירות במדינה וגייס את כל בעלי המזקקות למשימה. “אנו מנסים לעזור לגורמים ממשלתיים הכוללים מכבי אש, תחנות משטרה, משרדי רופאים ועסקים אחרים, שהם בקווי החזית ומשרתים את הציבור”.
מזקקות טנסי, ובראשן, ג’ק דניאלס הידועה, נפגעו קשות כתוצאה מההאטה שנגרמה בעקבות התפשטות הקורונה. המזקקות השביתו סיורים, ביטלו אירועים והפסיקו את ההפקה.
“מזקקות רבות הפכו למחלקות רפואיות”, מציינים מזקקי הוויסקי ואף מסבירים, כיצד ניתן להפוך את הוויסקי לג’ל לחיטוי ידיים, הנדרש בדחיפות בכל רחבי ארצות הברית. “הוויסקי כבר לא זורם אלא מציל חיים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה