האם האיחוד האירופי יאסור כניסת תיירים אמריקאים וגם ישראלים?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עפ"י ה'ניו יורק טיימס', אזרחי מדינות נגועות בקורונה, וביניהן: ארצות הברית, רוסיה וברזיל, לא יוכלו להיכנס למדינות אירופה עם פתיחת גבולות האיחוד ב-1 ביולי. גם ישראל אינה עונה על הקריטריונים האירופיים
האיחוד האירופי
מפת אירופה. צילום: 123rf

האיחוד האירופי מתכוון כמתוכנן לפתוח מחדש את הגבולות החיצוניים לתיירות בינלאומית ב-1 ביולי, אך תיירים אמריקאים עדיין לא יורשו להיכנס, עפ”י ה’ניו יורק טיימס’, המדווח כי גם תיירים ממדינות ענק, כרוסיה וברזיל, לא יורשו להגיע למדינות האיחוד האירופי.
על פי נתוני ה’ניו יורק טיימס’, אירופה ניסחה קריטריונים שונים, כולל מספר נדבקים חדשים לכל 100,000 איש, והרשימה מעודכנת אחת לשבועיים.
‘האור הירוק’ לכניסה למדינות האיחוד האירופי יינתן לנוסעים ממדינות עם שיעור זיהום הנמוך או קרוב לממוצע של האיחוד האירופי, העומד על 16 זיהומים לכל 100,000 תושבים בשבועיים האחרונים.
שיעור הנדבקים הנוכחי בארה”ב עומד כיום על 107 ל 100,000, ברוסיה על 80 ל-100,000 ובברזיל, השיאנית העולמית, על 190 נדבקים ל-100,000.
עפ”י התחשיב האירופי, כדי לעמוד בקריטריונים, במדינת ישראל, עם כ-9 מיליון תושבים, היו צריכים להיות ככל היותר 1,440 נדבקים חדשים בשבועיים האחרונים, דהיינו, לכל היותר כ-100 נדבקים חדשים מדי יום, אך המספרים גבוהים בהרבה, ועפ”י קריטריון זה, גם אנחנו לא נורשה להיכנס בשלב הראשון למדינות האיחוד האירופי.
רשימת המדינות, שאזרחיהן יורשו להיכנס לאירופה, רשימה חסויה בשלב זה, שפרטים ממנה דווחו ע”י ה’ניו יורק טיימס’, כוללת, בין השאר, את סין, קובה, וייטנאם ואוגנדה.
“הקריטריונים יתמקדו בהתפשטות הנגיף ובמקומות, בהם הנגיף מסתובב באופן הפעיל ביותר”, ציין נציג האיחוד האירופי. התוכנית מועברת בימים אלה למדינות האיחוד לקראת מועד פתיחת הגבולות בתחילת יולי והאיחוד ממליץ להן לאשר אותה.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.