‘הדרכון הירוק’ של האיחוד האירופי יהיה זמין גם לישראלים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
תעודת הבריאות הדיגיטלית, שתיכנס לתוקף ב-1 ביולי בכל מדינות האיחוד האירופי, תוכל לשמש גם נוסעים מ'מדינות בטוחות' עפ"י הגדרת האיחוד ותקל עליהם את התנועה ברחבי אירופה
דרכון ירוק אירופי
צילום: 123rf

הדרכון הירוק הדיגיטלי של האיחוד האירופי ייכנס לתוקף רשמי החל ב-1 ביולי בכל מדינות האיחוד, ועפ”י החלטת האיחוד הוא יהיה זמין גם לנוסעים בינלאומיים, שאינם אזרחי האיחוד האירופי, ועפ”י ההגדרה הם מגיעים מ’מדינות בטוחות’, וכן ממדינות מורשות עפ”י הסכמים הדדיים, כמו: בריטניה וארצות הברית.
הרשימה הראשונית של ‘המדינות הבטוחות’ כוללת את: ישראל, אוסטרליה, סינגפור, ניו זילנד, רואנדה, דרום קוריאה ותאילנד. עפ”י האיחוד האירופי הרשימה אמורה להתעדכן מעת לעת עפ”י המצב האפידמיולוגי במדינות השונות.

ראוי לציין כי תעודת הבריאות הדיגיטלית של האיחוד האירופי תיכנס לתוקף רשמי ומחייב בתחילת החודש הבא, אך מדינות שונות, וביניהן: בולגריה, צ’כיה, דנמרק, גרמניה, יוון, קרואטיה ופולין, כבר החלו להשתמש בתעודה הדיגיטלית.
דרכון הבריאות של האיחוד האירופי מכיל את כל האישורים הרפואיים הקשורים לקורונה של הנוסע: בדיקות, חיסונים, החלמה, וכן מידע על המגבלות והדרישות העדכניות במדינות אירופה השונות, שיועיל לנוסע לתכנן את נסיעתו בהתאם.

כידוע, כבר החודש פתוחות מדינות האיחוד האירופי לקבל תיירים מ’המדינות הבטוחות’, וביניהן, ישראל, ובמהלך הקיץ צפוי האיחוד האירופי להכריז על פתיחת גבולות לתיירים מחוסנים מכל רחבי העולם, עפ”י המלצת הנציבות של האיחוד.
בהמשך להחלטה לפתוח גבולות לתיירים מ’המדינות הבטוחות’, התפרסמה ההמלצה: “הנציבות האירופית מציעה לאפשר כניסה לאיחוד האירופי לא רק לכל האנשים, שמגיעים ממדינות עם מצב אפידמיולוגי טוב, אלא גם לכל האנשים, שקיבלו את המינון המומלץ האחרון של חיסון, שאושר על ידי האיחוד האירופי”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “‘הדרכון הירוק’ של האיחוד האירופי יהיה זמין גם לישראלים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה