ההתאחדות: "חבל שפתאל שובר את מטה לחמם של אלפי תיירנים וסוכני נסיעות"

גם בהתאחדות סוכני הנסיעות החליטו "לעלות להתקפה" נגד דבריו של יוסי פתאל והצטרפו לביקורת הקשה נגד: "חטיבת התיירות הנכנסת של התאחדות משרדי הנסיעות שגדלה בשנתיים האחרונות תמשיך בשיתוף הפעולה עם תיירני ישראל"

חני סובול. צילום: חן גלילי

לאחר ההתקפה של התאחדות המלונות על דברי יוסי פתאל, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת, שאמר כי: "ככל שכמות התיירים לישראל עולה, כך שביעות הרצון שלהם מחוויית הביקור בארץ יורדת", גם התאחדות סוכני הנסיעות עולה להתקפה.

מההתאחדות נמסר כי: "גם התאחדות משרדי הנסיעות גינתה את ההתקפה שלוחת הרסן. חבל שפתאל, מי שאמון על עידוד וקידום התיירות הנכנסת לישראל שובר את מטה לחמם של אלפי תיירנים וסוכני נסיעות המשלמים את מיטב כספם ללשכת מארגני תיירות על מנת שזו תקדם ותסייע להרחבת פעילותם".

עוד מציינים בהתאחדות כי: "התאחדות משרדי הנסיעות מברכת את שר התיירות וצוות משרדו על עבודתם והשקעתם בטיוב המוצר התיירותי ופעילותם הענפה לקידום התיירות בישראל אשר את פירותיה רואים מידי חודש בחודשו. חטיבת התיירות הנכנסת של התאחדות משרדי הנסיעות שגדלה בשנתיים האחרונות תמשיך בשיתוף פעולה עם תיירני ישראל לקדם את התיירות לישראל ולהעלות את קרנה של מדינת ישראל בעולם".