איסתא: מבצע מיוחד לנוסעים לקראת חגי תשרי

חברת הנסיעות מציעה מבצע לחופשות בארץ ובחו"ל עם פריסת תשלומים רחבה, במטרה להקל על הכיס של הלקוחות במהלך תקופת חגי תשרי וחודש אוגוסט. מיכל דבורצקי, סמנכ"לית השיווק של איסתא: "המהלך בא במטרה לסייע ללקוחות ולהוריד מהראש את הדאגה במימון כל פעילויות הקיץ, התעסוקה לילדים והוצאות החגים"

צילום: 123rf

 

איסתא משיקה מבצע המאפשר למזמינים חבילות נופש לחו"ל לחודש אוגוסט ולחגים (עד ה- 23.10) לפרוס את עלות החבילה לעשרה תשלומים ללא ריבית. מתוך ההבנה כי חודש אוגוסט הינו החודש עם הוצאות משק הבית הגבוהות ביותר במהלך הקיץ. כמו כן, למזמינים חבילות נופש בארץ תהיה אפשרות לפריסה של עד שישה תשלומים ללא ריבית ברכישה באתר.

המצב נועד להקל על הכיס של הלקוחות במהלך התקופה העמוסה כלכלית בכל בית בישראל-אוגוסט וחגי תשרי, בהן ההוצאות של משקי הבית גבוהות באופן יחסי, החל מקייטנות לילדים ועד מתנות ואירוח בחגים אל מול צורך אמיתי לצאת לחופשה.

מיכל דבורצקי, סמנכ"לית השיווק של איסתא: "המהלך בא במטרה לסייע ללקוחות ולהוריד מהראש את הדאגה במימון כל פעילויות הקיץ, התעסוקה לילדים והוצאות החגים ולמעשה מאפשרת גמישות בתשלומים ואפשרות אמיתית לצאת לחופש עם שקט כלכלי יחסי".

המהלך יחול על חבילות נופש לחו"ל החל מחודש אוגוסט ועד החגים (23.10) בהזמנת חופשה במוקד הטלפוני, במרכזי השירות ובאתר. בנוסף, למזמינים חופשה בארץ תתאפשר פריסה של עד 6 תשלומים ללא ריבית בקניה באתר בלבד.

 

צילום: shutterstock

 

נושאים שמוזכרים בידיעה