המלונאים לשר לוין: סגירת שדה דב תיזכר כמחדל

על רקע הכוונה לסגור את שדה דב בתחילת חודש יולי, אנשי המלונאות שלחו מכתב לשר התיירות בו ביקשו את התערבותו המיידית בשל "הפגיעה האנושה בענף התיירות בעיר אילת"

שדה דב

 

על רקע הכוונה לסגור את שדה דב בתחילת חודש יולי הקרוב, המלונאים, יחד עם סוכני הנסיעות, שלחו היום ( ראשון ) מכתב לשר התיירות, יריב לוין, בו הזהירו: "סגירת השדה תפגע באחד המוקדים התיירותיים של מדינת ישראל ותיזכר היסטורית כמחדל שספק אם ניתן יהיה לתקנו בעתיד".

על המכתב חתומים, בין השאר, נשיא התאחדות המלונות – אמיר חייק, מנכ״ל רשת ישרוטל – ליאור רביב, מנכ״לית רשת פתאל – אביה מזרחי מגן, יו"ר התאחדות המלונות באילת ומנכ"ל דן באילת – ליאור מוצ'ניק, מנכ״ל רשת דן – רונן ניסנבאום, מנכ"ל התאחדות המלונות באילת – שבי שי, הבעלים של רשת אסטרל – אשר גבאי ומנכ״לית התאחדות סוכני הנסיעות – חני סובול.

המלונאים מבקשים מהשר להתערב במה שקורה: "אנו קוראים לך לממש מיד את אחריותך ההיסטורית, להתערב לאלתר, ולפעול לדחיית ההחלטה על סגירת שדה דב, כדי לאפשר לממשלה ולכנסת הנבחרת לומר את דברה".

עוד מציינים המלונאים במכתב הנוקב כי: "אין בדעתנו, ללכת כצאן לטבח. יש לנו אחריות גוברת לעשרות האלפים המועסקים על ידינו בענף התיירות בעיר, ללקוחות שלנו ולעתידה ולכלכלתה של העיר אילת, כמו גם לאינטרסים הלאומיים של מדינת ישראל. זו שעת חירום. אנו מצפים ממך לקום ולעשות מעשה״.

נושאים שמוזכרים בידיעה