הממונה על חדלות הפירעון נגד עיכוב ביצוע עסקת מכירת ישראייר לרמי לוי

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מתארכת רשימת המתנגדים לבקשת דור אלון מביהמ"ש העליון לעכב את הליך מכירת ישראייר לרמי לוי. לרשימה מצטרף כעת גם הממונה על הליכי חדלות פירעון שכותב בתגובתו לעליון:" סיכויי הערעור קלושים. ישראייר מצויה במצב עדין וקריטי"
מטוס ישראייר
ישראייר. צילום: עידו וכטל

עוד ועוד מתנגדים קמים למוטי בן משה, בעלי דור אלון, שערער לבית המשפט העליון בניסיון לטרפד את עסקת מכירת ישראייר לאיש העסקים והמרכולים, רמי לוי.

לנאמן אי.די.בי פיתוח, חברת בי.ג’י.איי השקעות שבשליטת לוי ולנאמן מחזיקי האג”ח סדרה ט’ של אי.די.בי, מצטרף כעת לרשימה מתנגד נוסף לבקשה שהגישה דור אלון לעכב את הליך המכירה: הממונה על הליכי חדלות פירעון.

בתגובה לבית המשפט כותב, בין היתר, הממונה על חדלות פירעון באמצעות עורכת הדין מיכל דלומי, “דין הבקשה לעיכוב ביצוע וכן הערעור, גופו להידחות”.

עוד כותבת עוה”ד דלומי, “ישראייר מצויה כיום במצב עדין וקריטי ובין השאר, נוכח אתגרי השוק”. עוד לדבריה, “סבור הכונס הרשמי כי סיכויי הערעור קלושים. הצעתה של דור אלון, נדחתה בשני הסבבים. יש קושי במצב עובדתי זה לנסות ולכפות על הנושים עסקה עם מציע אליו הם מתנגדים. לעומת זאת, בית המשפט קמא הנכבד אישר את הצעתה של בי. ג’י.איי ביום 1.1.21 לאחר שהיא זכתה לרוב של 75.9% על ידי הנושה המהותי של החברה, בהיעדר התנגדויות ולאחר שההצעה קבלה את תמיכתו של הנאמן וכן תמיכת הממונה”.

עוד סבור הממונה באמצעות עוה”ד דלומי, “אין ספק שקבלת הבקשה לעיכוב ביצוע פסק הדין תגרום לנזק בלתי הפיך דווקא למשיבים: ישראייר, הנושים ובי.ג’י.איי”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה