הסכם קוד שייר חדש בין קוואנטאס לק.ל.מ

ההסכם החדש בין החברות ייחל ב-31 באוקטובר 2018. KLM, תצרף את מספר הטיסה שלה לטיסות היומיות של קוואנטאס ליעדיה המרכזיים באוסטרליה וקוונטאס תצרף את הקוד שלה לטיסות ק.ל.מ בין אמסטרדם לסינגפור

צילום: shutterstock

חברת התעופה ההולנדית KLM מקבוצת אייר פראנס וחברת התעופה האוסטרלית Qantas, חתמו על הסכם קוד שייר חדש אשר ירחיב משמעותית את רשת הנתיבים שלהן.

הסכם הקוד שייר החדש יחל ב -31 באוקטובר 2018.
KLM תצרף את מספר הטיסה שלה לטיסות היומיות של קוואנטאס בין סינגפור לארבעת היעדים המרכזיים שלה באוסטרליה – סידני, מלבורן, בריזביין ופרת׳, מה שיאפשר לנוסעי החברה לטוס עם אותו כרטיס עד ליעדים הרחוקים ביבשת אוסטרליה.
קוואנטאס תצרף את את קוד הטיסות שלה שלה לטיסות KLM בין אמסטרדם לסינגפור.

בנוסף, נוסעי חברת קוואנטאס יוכלו להיכנס לטרקלין היוקרה של KLM בשדה התעופה סכיפהול שבאמסטרדם, נוסף לטרקליני החברה באוסטרליה ובסינגפור.

נשיא ומנכ"ל KLM, פיטר אלברס, ברך על ההסכם ואמר: "אנו מרוצים מאוד מהסכם ״הקוד שייר״ עם קוואנטאס. אוסטרליה היא יעד חשוב עבור הנוסעים הטסים למטרות עסקים ואלו שטסים לנופש, ולכן קוואנטאס היא שותפה חשובה כל כך עבורנו, ההסכם החדש מאפשר לנו להרחיב ולפתח את אחיזתינו בחלק היפה הזה של העולם״.

גם מנכ"לית קוואנטאס אליסון וובסטר, לא הסתירה את שביעות רצונה מההסכם החדש ומסרה: "ההסכם מאפשר ללקוחות מבחר רחב יותר של אפשרויות נסיעה בין אוסטרליה ואירופה, ומציע ללקוחותינו אפשרות נוספת להגיע לאמסטרדם דרך הבסיס שלנו בסינגפור ולהרוויח יותר נקודות.״

צילום: יח"צ

נושאים שמוזכרים בידיעה