“קפיצה קטנה חופשה גדולה”: הקמפיין של משרד התיירות לעידוד תיירות פנים באמצע השבוע

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
משרד התיירות משיק קמפיין עידוד במסגרתו יוצעו סיורים ואטרקציות חינם, חבילות נופש ואירועי תרבות במחירים מוזלים. שרת התיירות: ״החופשה הקצרה שלכם היא משב רוח מרענן ותומך הן לבריאותכם - והן לענף התיירות בישראל״
התאחדות בתי המלון
שרת התיירות, אורית פרקש הכהן. צילום: ספיר פרץ זילברמן

משרד התיירות משיק היום (חמישי) קמפיין לקידום תיירות הפנים בערי תיירות ברחבי הארץ.

הקמפיין, שהסלוגן המוביל שלו הוא: “קפיצה קטנה חופשה גדולה” מבקש לעודד את הישראלים לצאת לחופשה אורבנית באופן ספונטני באמצע השבוע.

במסגרת הקמפיין יציעו הערים המשתתפות מגוון מבצעים והטבות אטרקטיביות ללינה, סיורי תוכן, ואירועי תרבות לזוגות, צעירים, מבוגרים ומשפחות. הקמפיין יעלה בכל המדיות המרכזיות: בטלוויזיה, ברדיו, בדיגיטל, ברשתות החברתיות, ובאתר ייעודי של משרד התיירות. כמו כן, יקודם גם תוכן שיווי במסגרת הקמפיין.

שרת התיירות, אורית פרקש הכהן: ״בחודשים האחרונים שקדתי על המתווה החשוב והקריטי להחזרת התיירים לישראל. בלעדיהם, ענף התיירות לא יחזור לשגרה. במקביל, וכמו מדינות רבות בעולם בעת הזו, אנו יוצאים בקמפיין רחב לעידוד תיירות פנים: תושבי ישראל, אתם מוזמנים ליהנות מאתרי הארץ, מקבלת הפנים של מקומות האירוח והחוויות הרבות שנמצאות בין דן לאילת. הקמפיין יעודד חופשה קצרה של אמצע השבוע, במיוחד בערים המתבססות על תיירות, ועדיין לא חזרו לשגרה, כמו ירושלים, נצרת וחיפה. החופשה הקצרה שלכם היא משב רוח מרענן ותומך הן לבריאותכם – והן לענף התיירות בישראל. צאו לטייל! חופשה נעימה ופרנסה טובה!״.

כמו כן, יפורסמו באתר המשרד כתבות תיירות הממליצות על לו”ז בילוי בן 48 שעות בכל אחת מהערים המשתתפות בקמפיין: נתניה, נצרת, ירושלים, ת״א וחיפה.
בירושלים, מודגשים אירועי התרבות והעירייה מציעה בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים והמשרד לפיתוח ירושלים חבילות תרבות ותוכן במחירים מוזלים. בין האירועים שיתקיימו בעיר בקיץ הקרוב: פסטיבל היין, פסטיבל הג׳ז, פסטיבל הבירה, חוצות היוצר, ארץ האגדות בגן הבוטני, טיפוס חבלים במגדל דוד ועוד.
בנתניה, שמציעה 14 ק”מ של חופי ים לרחצה ולגלישה מוצעות מגוון הטבות בסיורים ואטרקציות חינם ללנים בעיר.
בת״א, שמצטיינת בחיי לילה ובחופי הים, מציעים בתי המלון הטבות לאורחים במהלך השבוע. כמו כן מציעה העיר סיורים ומגוון פעילויות תרבותיות.
בחיפה, המצטיינת בתצפיות מרהיבות ובמגוון רחב של תרבויות ודתות לצד קולינריה מעניינת, מזמינים את הלנים בעיר ליהנות גם מאטרקציה או מסיור בחינם.
בנצרת, מוזמנים המבקרים ליהנות מחוויה קולינרית, מסיורים בעיר העתיקה ובגלריות האמנות הפזורות ברחבי העיר.

הקמפיין עולה כחלק ממאמצי משרד התיירות לסייע לתעשייה, שחווה בימים אלה משבר חמור בעקבות עצירת התיירות הנכנסת מחו”ל כבר למעלה משנה. בהנחיית מנכ”ל המשרד אמיר הלוי, ניתן דגש במסגרת הקמפיין בעיקר על ערי התיירות המרכזיות שנפגעו. ברבעון הראשון של 2021 ביצע משרד התיירות מספר מהלכים וקמפיינים שיווקיים וביניהם פרויקט סיורים ארצי לעידוד תנועת תיירות תוך החזרת מורי הדרך לעבודה. כמו כן, פעל המשרד ליצירת ביקוש לעסקי האטרקציות שחזרו לפעול לאחר כשנה של הדממה, וכן עודד תיירות בקבוצות. במשרד התיירות אומרים כי תיירות הפנים, כמו ברוב מדינות העולם, ממשיכה להוות עוגן מרכזי המשמר את התשתית התיירותית בשנת 2021.

הילה גור, מנהלת אגף תיירות פנים במשרד התיירות: “תעשיית התיירות מתמודדת מזה תקופה ארוכה עם סגרים, הנחיות מגבילות ולאחרונה גם אירועים שקטעו את מאמצי המשרד להניע פעילות תיירותית בתקופה שבין חגי האביב לקיץ. במשרד נותנים סיוע לתעשייה בתקופה בה הוא נדרש. הקמפיין נועד לעורר את הרצון לצאת מהשגרה. יש לערי התיירות בישראל להציע בילויים שלא נופלים מערי תיירות בחו”ל”.

מידע נוסף ופרטים על ההטבות ניתן יהיה למצוא באתר האינטרנט השיווקי של משרד התיירות, וכן באתרים של העיריות המשתתפות.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה