מסוצ'י באהבה

כל עובדי חברת מונה טורס ומנהליה המריאו לנופש חברה מעשיר בעיר הנופש הרוסית הנוצצת אותה משווקת חברת התיירות בהצלחה בשנים האחרונות עם 12 טיסות שבועיות העונה

מונה טורס בסוצ'י. צילום: יח"צ

 

הנהלת חברת מונה טורס בראשותו של המנכ"ל בני אשר החליטה להפתיע השנה את עובדי החברה בנופש ייחודי בעיר הנופש הרוסית שלחופי הים השחור סוצ'י.

וכך, המריאו לאחרונה כל עובדי החברה המייצגת בישראל את חברת התעופה הרוסית  "אוראל איירליינס" הרוסית לעיר החביבה על נשיא רוסיה ולדמיר פוטין המתפתחת בצעדי ענק בשנים האחרונות, לנופש חברה שהתקיים בשני מחזורים מרחק של כשעתיים ורבע טיסה בלבד.

כיאה לחברה המתמחה ביעד שכבר הפך לחביבם של ישראלים רבים, הכינו מנהלי החברה מבעוד מועד את האירוע השנתי החשוב והקדימו את העובדים מספר ימים לפני כן על מנת לוודא שהכל יבוצע היטב, ולקבלם בהגיעם למלון סוויס היוקרתי בסוצ'י שם התקיים נופש החברה.

משפחת מונה טורס. צילום: יח"צ מונה טורס

 

בסוצ׳י, שנבחרה לארח את אולימפיאדת החורף 2014, הושקעו מאות מיליוני אירו לבניית תשתיות כבישים, מלונות וכמובן שלושה אתרי סקי במרחק נסיעה של 40 דק' מהעיר עצמה, שהעניקו לעיר את התנופה לקליטת אלפי הנופשים. מיקומה של העיר על שפת הים השחור עם רצועת חוף מהארוכות באירופה אותם פוקדים מאות אלפי נופשים בכל קיץ מחד גיסא, והקרבה לרכס הרי הקווקז מאידך – שניהם יחד משלבים כחול וירוק נדירים. וכאשר החורף מגיע נוסף לו כתר לבן על פסגות הרי הקווקז. החיבור בין שלג לים מצויין לקראת סוף עונת הגלישה בעיירת הסקי הקטנה 'רוזה חוטור' שם נפתח פסטיבל הבוגול ווגל (boogel woogel), שבו אלפי גולשים יורדים במדרונות ועל גופם בגדי-ים בלבד. חשוב לציין כי הפסטיבל מתרחש בסוף מרץ והשמש החמה מלווה את הגולשים בדרכם מטה, רק צריך להיזהר ולא ליפול על השלג הקפוא.

רכבל שלוקח לכל מקום סוצי צילום יחצ אוראל אייר ליינס

 

מונה טורס נציגתה של חברת אורל איירליינס בישראל משנת 2017 מפעילה בקיץ 12 טיסות שבועיות לסוצ'י בלבד, ולעוד 6 יעדים נוספים ברחבי רוסיה.

אלכס מרדר, מנהל המכירות של מונה טורס, סיפר לפספורטניוז כי לרשת הסכמים בלעדיים עם מגוון בתי מלון ברמות שונות למשפחות ולזוגות. מלון סוויס היוקרתי, אשר אירח את עובדי החברה הינו דוגמא לחופשה יוקרתית בפנינה של הים השחור עם בריכה חיצונית מחוממת, 3 מסעדות וספא מפנק. ניתן רק לתהות על גודל החיוכים של עובדי החברה.

 

עובדי חברת מונה טורס על רקע הרי הקווקז. צילום: יח"צ מונה טורס

 

בני אשר מנכ"ל החברה סיפר לפספורטניוז כי היה חשוב להנהלת החברה להודות לעובדים על עבודתם במהלך השנה  בנופש מגבש עם מגוון פעילויות ובילויים, והיכרות עם היעד שהפך למרכזי בסל תמהיל מוצרי הרשת.

רוצים לקרא עוד על עיר הנופש סוצ'י הידועה כפנינת הים השחור? לחצו כאן

 

נושאים שמוזכרים בידיעה