חייק: “אסור להרשות השבתת פעילות השיווק של משרד התיירות”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נשיא התאחדות המלונות בישראל, אמיר חייק, אמר את הדברים לקראת ועידת המלונאים שתתקיים מחר (ה'). חייק מזהיר עוד: "מזה כשנה אין ממשלה מתפקדת והמשמעות לגבי תקציבי השיווק של משרד התיירות היא החמורה ביותר"

אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות הזהיר הבוקר (ד’) מההשלכות של השבתת פעילות השיווק של משרד התיירות. “מזה כשנה אין ממשלה וכנסת מתפקדות. בנוסף לכך, אין תקציב מדינה לשנת 2020. משמעות הדבר היא שבכל חודש יקבלו המשרדים 1/12 מבסיס התקציב של שנת 2019. המשמעות לגבי תקציבי השיווק של משרד התיירות היא חמורה ביותר”.

עוד אמר חייק, לקראת ועידת המלונאים שתתקיים מחר (ה’) במלון דן פנורמה בתל אביב, כי ממשלות המעבר, והעובדה שאנחנו שוב בדרך לבחירות בפעם השלישית בפרק זמן כל כך קצר, מדאיגות מאוד.

עוד לדבריו, “רוב רובו של תקציב השיווק אינו בבסיס התקציב ומכאן שפעילות השיווק המצוינת של משרד התיירות תושבת כמעט כליל. אסור להרשות זאת”.

בוועידת המלונאים, שכאמור תתקיים מחר בת”א, יופיעו בין היתר, יריב לוין, שר התיירות, ח”כ משה גפני, יו”ר ועדת הכספים, ארנון בר דוד, יו”ר ההסתדרות החדשה, עמוס גלעד, ראש מכון למדיניות ואסטרטגיה ויו”ר “כנס הרצליה”.

כמו כן, יתקיימו מושבים במגוון נושאים בהם סוגיית Arbnb . “השכרת דירות נופש לטווח קצר מוסדר בכל העולם אבל לא בישראל. הוועידה תעסוק גם בהתמודדות עם איומי הסייבר ולמה זה מעניין את המלונות, חדשנות וטכנולוגיה בענף המלונאות ועוד.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה