שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

חייק: "להעניק ליוסי פתאל את תואר איש האנטי שיווק של השנה"

נשיא התאחדות המלונות זועם על דברי מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת בישראל כפי שפורסמו בפספורטניוז והתאחדות סוכני הנסיעות מצטרפת לגינוי. חייק: "לצערי יוסי פתאל בחר להציג תמונה מעוותת שפוגעת במאמצי שר התיירות והענף כולו"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נשיא התאחדות המלונות

"יוסי פתאל אמור להיות איש המכירות של התיירות הישראלית ובוחר לשכנע את הקונים כי הוא מוכר מוצר פגום", כך מגיב אמיר חייק נשיא התאחדות המלונות על דבריו של יוסי פתאל, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת ביריד התיירות WTM בלונדון.

כזכור, הבוקר אמר פתאל כי "ככל שכמות התיירים לישראל עולה, כך שביעות הרצון שלהם מחוויית הביקור בארץ יורדת".

חייק זעם על דבריו של פתאל ואמר לפספורטניוז על כי: "כנראה שכך הדבר כאשר ההשקעה הגדולה ביותר שלך היא בטלפון נייד טוב בעוד שכל השחקנים האחרים בענף מושקעים במיליארדים. הוא יושב ומחלק ציונים לכולם מבלי למצמץ ומבלי לנסות לאזן את התמונה".

עוד ממשיך חייק ואומר כי:"יש לנו מדינה נפלאה שמעניינת את כל הדתות. יש לנו מזג אויר נפלא ברוב ימות השנה, יש לנו מלונות נפלאים ובכלל יש לנו חבילת תיירות נפלאה. זה נכון שיש להשקיע יותר בתשתיות וכי חשוב להגדיל ומהר את מספר חדרי המלון. לצערי פתאל בחר להציג תמונה מעוותת שפוגעת במאמצי שר התיירות והענף כולו". חייק הוסיף ואמר :"הייתי מציע להעניק לפתאל את התואר: איש האנטי שיווק של השנה".

גם התאחדות משרדי הנסיעות גינתה את דברי יוסי פתאל: חבל שמי שאמון על עידוד וקידום התיירות הנכנסת לישראל שובר את מטה לחמם של אלפי תיירנים וסוכני נסיעות המשלמים את מיטב כספם ללשכת מארגני תיירות על מנת זו תקדם ותסייע להרחבת פעילותם. התאחדות משרדי הנסיעות מברכת את שר התיירות וצוות משרדו על עבודתם והשקעתם בטיוב המוצר התיירותי ופעילותם הענפה לקידום התיירות בישראל אשר את פירותיה רואים מדי חודש בחודשו. חטיבת התיירות הנכנסת של התאחדות משרדי הנסיעות שגדלה בשנתיים האחרונות תמשיך בשיתוף פעולה עם תיירני ישראל לקדם את התיירות לישראל ולהעלות את קרנה של מדינת ישראל בעולם".

 

 

 

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.