טרקלין ראשון של ברית Oneworld יוקם במוסקבה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ברית התעופה הבינלאומית מתכננת הקמה של סדרת טרקלינים ממותגים בנמלי תעופה, בהם קיימת תנועה משמעותית של נוסעי חברות המשתייכות לברית התעופה. נוסעי היוקרה של אל על הטסים למוסקבה ייהנו מהטרקלין בזכות הקוד-שייר עם S7 איירליינס המקומית

טרקליני אירוח לנוסעי מחלקות היוקרה מוקמים בדרך כלל בנמלי הבית או בבסיסי הפעילות המרכזיים של חברות התעופה השונות, והם משרתים לרוב גם את נוסעי היוקרה של חברות התעופה השותפות או החברות באותה ברית תעופה. מעטים יחסית הם הטרקלינים, המוקמים ע”י הנהלת ברית התעופה כדי לארח את נוסעי כל החברות בברית.

ברית התעופה הבינלאומית Oneworld החליטה על היוזמה להקים טרקלינים של הברית בנמלי תעופה, בהם קיימת תנועה משמעותית של נוסעי חברות המשתייכות לברית, והטרקלין הראשון בסדרה יוקם בשנה הקרובה בנמל התעופה דומודדובו במוסקבה.

רוב גרני, מנכ”ל Oneworld, הכריז כבר לפני חודשים, כי הברית עומדת לצאת עם המיזם, והשבוע הוחלט כי הטרקלין הממותג הראשון של הברית יוקם במוסקבה.

נמל דומודדובו מוסקבה הוא נמל הבית של חברת S7 איירליינס, ששמה המקורי סיביריה איירליינס,  ובנמל קיימים כבר טרקליני עסקים של החברה, ונראה כי הטרקלין של הברית ישלים אותם או יחליף לפחות אחד מהם.

לחברת התעופה הרוסית, השנייה בגודלה ברוסיה, הסכם קוד שייר עם אל על בטיסות למוסקבה, כשאל על מבצעת את הטיסות למוסקבה ו-S7 איירליינס את טיסות ההמשך, ל-27 יעדים שונים בתוך רוסיה. החברה הרוסית הפעילה קווים בין נתב”ג לסנט פטרסבורג ולרוסטוב-על-הדון ומתכננת בלוח הקיץ הקרוב להפעיל קו ישיר לנובוסיבירסק.

נמל התעופה דומודדובו מהווה בסיס פעילות מרכזי של הברית, ו-6 חברות הברית פועלות בו: בריטיש איירווייס, איבריה, ג’פאן איירליינס, קאטאר איירווייס, רויאל ג’ורדניאן ו-S7 איירליינס. בסך הכל, נמל התעופה מטפל בכ-150 טיסות יומיות של Oneworld, כ-140 מתוכן של S7 איירליינס.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה