יוון: מגבלות הכניסה הוארכו עד 25 באוקטובר

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הכניסה לישראלים מוגבלת ל-5,000 נוסעים לכל שדות התעופה ביוון ובכפוף לבדיקה קורונה PCR שלילית 72 שעות לפני הטיסה ובדיקה מדגמית צפויה עם ההגעה
יוון
יוון. צילום: 123rf

רשות התעופה האזרחית של יוון (CAA) האריכה שורה של מגבלות נסיעה “שמטרתן להגן על הנוסעים והאזרחים מפני מגפת הקורונה”, כפי שצוין בהודעה לעיתונות שפורסמה היום.
הנחיות התעופה (Notams) בנוגע למגבלות נסיעה מתייחסות למדינות מסוימות ולאזרחים שאינם מהאיחוד האירופי. בדיקת קורונה שלילית ומילוי טופס מיקום הנוסעים לפני היציאה מוארכים עד יום ראשון, 25 באוקטובר 2020 בחצות, כמו גם כל שאר ההוראות.
הוארכה הנחיית התעופה הכללית הקובעת איסור כניסה למדינה על ידי אזרחים שאינם אזרחי האיחוד האירופי, מלבד אזרחים ותושבי קבע של 11 המדינות הבאות: אוסטרליה, קנדה, גיאורגיה, יפן, ניו זילנד, רואנדה, דרום קוריאה, תאילנד, תוניסיה, אורוגוואי ואיחוד האמירויות הערביות. גם הם צפויים לעבור בדיקות אקראיות בשדות התעופה ביוון.
כן הוארכה ההוראה הקובעת כי המגיעים ליוון בטיסה מבולגריה, רומניה, הונגריה, פולין, צ’כיה, איחוד האמירויות הערביות, מלטה, בלגיה, ספרד, אלבניה וצפון מקדוניה (11 מדינות) ייכנסו רק עם בדיקת קורונה שלילית, שבוצעה עד 72 שעות לפני הגעתם, בעוד שהם צפויים גם לבדיקות דגימה עם ההגעה ליוון.
בין שאר ההוראות המוארכות: השעיית טיסות בין יוון לטורקיה ובין יוון לאזור קטלוניה בספרד. כמו כן, כל הטיסות ליוון וממנה מאלבניה וצפון מקדוניה יפעלו רק בשדה התעופה הבינלאומי ‘אלפתריוס וניזלוס’ באתונה.
לגבי ההנחיה לתושבי קבע מישראל: הם ייכנסו רק עם בדיקת קורונה שלילית, PCR, עד 72 שעות לפני הגעתם. כמו כן, תושבי הקבע בישראל המגיעים ליוון צפויים גם למבחני דגימה. מגבלת הכניסה המרבית של 5,000 נוסעים מישראל לכל שדות התעופה ביוון נותרה בעינה.
הנוסעים מרוסיה כפופים לאותם תנאים כמו הישראלים, רק לשדות התעופה אתונה, סלוניקי והרקליון (כרתים), כשהמכסה המרבית לשבוע נותרה 500 נוסעים בלבד.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “יוון: מגבלות הכניסה הוארכו עד 25 באוקטובר”

  1. מוריה

    לא הבנתי אם אפשר לקנות כרטיס טיסה או רק מי שקנה לפני הסגר יכול לטוס?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה