יוון נפתחת לתיירות, אך לא לישראלים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עפ"י הודעת NOTAM, אג'יאן איירליינס, שהחלה להפעיל היום טיסות בקו אתונה – תל אביב, אינה יכולה להטיס ליוון נוסעים, שאין ברשותם דרכון אירופי. שגרירות ישראל באתונה: "
אקרופוליס אתונה
אתונה - אקרופוליס. צילום: 123rf

למרות כל התקוות וההערכות על ‘מסדרון אווירי’, שיאפשר תיירות חופשית בין ישראל ליוון, מסתבר שנצטרך להתאפק לפחות עד סוף החודש.
לפי דיווח של דבי שפיגל, מנהלת פעילות חברת התעופה היוונית, אג’יאן איירליינס, בישראל במסגרת נציגות אופן סקיי, נוסעים ישראלים, שהגיעו היום לטיסת הבכורה של החברה לאתונה, לא הורשו לעלות לטיסה.
עפ”י הוראת NOTAM, שהגיעה לחברת השירות ‘לאופר’, המטפלת בטיסות אג’יאן איירליינס, עד ה-29 בחודש רק בעלי דרכון אירופי יכולים לטוס ליוון. כפי שפרסמנו, אכן יוון נפתחה לתיירות, אך לאירופים בלבד.
אג’יאן איירליינס תכננה להפעיל השבוע את הקו אתונה – תל אביב בתדירות של 3 טיסות והחל מ-22 בחודש, כפי שפרסמנו, בתדירות יומית.
לאור ההתפתחות הנוכחית, נראה שבהנהלת החברה ישקלו מחדש את התוכנית. מחד, ישראלים אינם יכולים לטוס ליוון, ומאידך, הכניסה לזרים אסורה לישראל עד סוף החודש.
“עם מגבלות בשני הצדדים, נראה שהחברה תצטרך אולי לשנות את התוכניות”, מציינת דבי שפיגל, ותולה תקוות בביקורו של ראש ממשלת יוון, שיגיע מוחרתיים לארץ. “אולי מהביקור הזה תצא איזושהי בשורה”, היא מציינת.

משגרירות ישראל באתונה נמסר כי “בעקבות פרסומים בתקשורת הישראלית לגבי סירוב כניסה ליוון למחזיקי דרכונים ישראלים, מבקשים להבהיר כי יוון מצייתת להנחיית האיחוד האירופאי בדבר איסור כניסת תיירים ממדינות שאינן חברות האיחוד.  האיסור הזה תקף בכל מדינות האיחוד לכל הפחות עד ה-1 ביולי וחל על כל המדינות מחוץ לאיחוד.”

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

6 מחשבות על “יוון נפתחת לתיירות, אך לא לישראלים”

 1. בושה איך שמנהלים את הענינים כן לגבי הטיסות וחובת הבידוד המיותרת- ענף שלם הולך לאבדן ולאף אחד לא איכפת

  1. מייקל

   הלו, יש קורונה המשתוללת בעולם ואתה אדיש. . עוד כמה שבועות והמצב יתבהר ואז יחזרו לפעילות בהדרגה בצורה בטוחה.

 2. עוד שיטה להשארת ישראלים בכוח בארץ. באותו הערב נשלח מייל מחברת התעופה איג’אן עם ישראל ברשימה, לאחר חצי שעה הורדה ישראל מהרשימה. מי באמת מחליט פה?

 3. יעלולה

  נו באמת…תיכף תאשים את נתניהו שהאיחוד האירופי קבע כללים התקפים גם ליוון. אני מעוניינת להגיע לבודפשט…אבל …אני מחוייבת בבידוד של שבועיים ! אז יש כאן מזימה של מישהו ? לא ! יש קורונה ששינתה לנו את החיים וצריך יהיה להתנהל בהתאם למדיניות של כל מדינה. נמתין בסבלנות להתפתחויות.

 4. האירופים דואגים לעצמם.
  אנחנו במזרח התיכון צריכים לאכול את החרא
  עם הערבים !!!!!
  נטייל בישראל נלון באהלים זה כיף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה