יריד התיירות WTM לונדון יהפוך לאירוע וירטואלי

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
נוכח מגפת הקורונה הנמשכת ברחבי העולם הנהלת היריד הבינלאומי הפופולרי נוטשת את התוכנית לקיים את האירוע במתכונת המקובלת ובמקומו יתקיים אירוע וירטואלי ב-9-11 בנובמבר
מרכז אקסל
מרכז EXCEL . צילום: shutterstock

למרות כל התוכניות, כפי שפרסמנו, ענף הנסיעות העולמי ייאלץ לוותר השנה על יריד התיירות הפופולרי WTM לונדון 2020 ב-ExCeL עקב המגבלות ברחבי העולם נוכח מגפת הקורונה הנמשכת.
האירוע היה אמור להתקיים בין התאריכים 2-4 בנובמבר, ועפ”י החלטת הנהלת היריד, הוא יוחלף באירוע וירטואלי בן שלושה ימים בשבוע שלאחר מכן.
מנכ”ל WTM לונדון, סיימון פרס, אמר: “למרבה הצער, השנה תהיה זו הפעם הראשונה מאז השקנו את WTM London בשנת 1980 שלא יתקיים אירוע חי.
עבדנו ללא לאות לארגן אירוע חי, אך המספר ההולך וגדל של המגבלות ואי הוודאות ברחבי העולם יובילו לכך שמבקרים רבים מעבר לים לא יוכלו להגיע באופן אישי.
בנוסף, נותרה גם אי ודאות לגבי אירועים עסקיים וכנסים המורשים להתקיים בבריטניה, כשהמועד האחרון הרשמי להחלטה זו הוא 1 באוקטובר.
עם זאת, אלפי אנשי מקצוע בענף התיירות והנסיעות מרחבי העולם יוכלו להיפגש ולעשות עסקים במגוון נרחב של הפעלות וירטואליות כדי לעזור לתעשייה להתאושש ולהתחדש”.
האירוע החלופי הווירטואלי יתקיים במשך שלושה ימים, 9-11 בנובמבר, ויאפשר גישה מאזורי זמן שונים ברחבי העולם.
מפגשי ועידה בשידור חי יעסקו בנושאים שהענף מתמודד איתם כיום, כמו גם מפגשי רשת, פגישות אחד לאחד והזדמנויות עסקיות וירטואליות.
בהצהרה באתר של WTM לונדון נכתב: “אנו רוצים לשמור על הקשרים בענף הנסיעות העולמי ולסייע ביצירת קשרים חדשים וכן להציע מגוון רחב של הזדמנויות עסקיות.
נעסוק בהשפעה של מגפת הבריאות העולמית על ענף הנסיעות והתיירות ונדון בדרכים להתאוששות תוך זיהוי המגמות והחידושים המעצבים את עתיד הענף”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה