לשכת מארגני התיירות: ראשי היישובים בדרום יוזמנו לכנס השנתי

לשכת מארגני תיירות נכנסת בישראל הזמינה את ראשי מועצות ועמותות מהדרום להשתתף כאורחי הלשכה בכנס השנתי. יוסי פתאל, יו"ר הלשכה: "פיתוח התיירות המאורגנת הנכנסת לדרום הינו צו השעה המשמש גם מענה למשימה לאומית חשובה"

תמונה: לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל

הכנס השנתי של לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל 2019, יערך ב-23.7, במלון הילטון תל אביב, בהשתתפות בכירי הענף מכל התחומים (תיירנים, מלונאים, מארגנים, ספקים, ממשל וכנסת).

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל החליטה להזמין לכנס השנתי ראשי מועצות ועמותות מהדרום להשתתף כאורחי הלשכה בכנס השנתי. הנהלת הלשכה החליטה לפעול לקידום התיירות הקבוצתית לדרום כיעד אסטרטגי בפעילות הלשכה בשנה הקרובה. ההזמנה לראשי המועצות ועמותות התיירות הינה גם הכרה בתרומתם לאיתנות והביטחון של כלל תושבי ישראל ואות להערכה ותודה.

דני אמיר יו"ר הלשכה מסר: "הפריחה המשמחת בתיירות לישראל יוצרת עומסים באתרים המקובלים ואנו סבורים שפיתוח התיירות המאורגנת הנכנסת לדרום הינו צו השעה המשמש גם מענה למשימה לאומית חשובה".

יוסי פתאל מנכ"ל הלשכה הוסיף: "הנגב, הערבה וישובי העוטף מגלמים פוטנציאל העונה לכל המגמות העכשוויות בתיירות העולמית, תיירות ברת קיימה הקרובה לטבע ומשלבת פעילות אקטיבית, הדרום מהווה גם מרחב של פעילויות להעצמה אישית תרבותית ורוחנית".

פתאל הוסיף ואמר כי: "ככל שמתרחקים מהמרכז, התיירות המאורגנת מהווה נדבך מרכזי ובכוונתנו לפתח את שיתופי הפעולה עם כל הגורמים. הזמנת נציגי הדרום לכנס כאורחי הלשכה בא גם עם אמירה של תודה והערכה."

 

נושאים שמוזכרים בידיעה