"תלמה תהווה גוף תיירות ישראלי שבנוי לשחק בצורה משמעותית בעולם הגלובלי"

כך אומר ארז שמול מבעלי חברת תלמה תיירות לאחר החתימה על העסקה של רכישת 'אמריקן אקספרס טרוול ישראל'. העסקה תשפר משמעותית את היקף הפעילות, ההכנסות והרווח של קבוצת 'תלמה', ותאיץ את התוכנית להנפקתה בבורסה

ארז שמול וירון לוי חותמים על ההסכם

עסקת הענק הדרמטית, שנחתמה בין קבוצת 'תלמה' לאיסתא, בהיקף של 130 מיליון שקלים, צפויה להיות מושלמת ב-1.6.20 והיא כפופה לאישור הממונה על התחרות ואישור אמריקן אקספרס גלובל טרוול.

American Express Global Business Travel Israel, היא הזכיינית הבלעדית של אמריקן אקספרס העולמית, חתומה על הסכמי סחר עם גופי התיירות המובילים בעולם, וניצבת בחזית הטכנולוגיה בתחום נסיעות העסקים ומיכון התהליכים בתיירות.

הודות לשיתוף הפעולה ההדוק עם חברת האם  American Express Global Business Travel Israel נהנים לקוחות החברה ממערכות טכנולוגיות, שהותאמו במיוחד לצורכי שוק הנסיעות העסקיות הישראלי ומאפשרת לאמריקן אקספרס נסיעות להציע פתרונות יעילים וכלכליים בתחומי בקרת נתוני הזמנות של נסיעות עסקיות, דוחות טרום-נסיעה, מצבי חירום, ניהול נסיעות ועוד.

רכישת הענק, שתגדיל משמעותית את ערכה של קבוצת 'תלמה נסיעות ותיירות', תאיץ את כוונתה של החברה, בראשותו של ארז שמול, לממש את התוכנית להנפקת 'תלמה' בבורסה.

ארז שמול, יו"ר קבוצת תלמה נסיעות ותיירות, אמר לאחר החתימה על העסקה: "הרכישה של קבוצת תלמה נסיעות ותיירות את אמריקן אקספרס תיירות מהווה המשך לאסטרטגיה של הקבוצה להשקיע במנועי צמיחה ולפתח את תחום התיירות. ההחלטה להיכנס לתעשיית הטרוול "הכבדה" ע"י רכישה של נציגות התיירות הגדולה בעולם ביד אחת וביד השנייה לשלוח זרוע לכל המערכות הטכנולוגיות המתקדמות בתיירות העסקית, יוצרת  בפעם הראשונה גוף תיירות ישראלי שבנוי לשחק בצורה משמעותית בעולם הגלובלי.

 

תלמה ואמריקן אקספרס במעמד החתימה.

 

הניסיון הרב של אמריקן אקספרס נסיעות בתחום נסיעות העסקים מול לקוחות עסקיים קטנים וגדולים כאחד, מכל מגזרי המשק, היכולות הטכנולוגיות פורצות הדרך והסינרגיה העתידית עם תלמה תיירות, יתרמו בצורה משמעותית להאצת קצב הצמיחה ושורת הרווח  של החברה.

הנהלת ועובדי אמקס טרוול הם מהמקצועיים בענף התיירות ואנחנו גאים על צירופם למשפחת תלמה."

אייה מגן, מנכ"לית קבוצת תלמה נסיעות, הוסיפה: "אנחנו מתקדמים בצעדים משמעותיים ובטוחים לעבר היעד שהצבנו לעצמנו – להוביל את תחום התיירות העסקית בארץ ולהפוך לשחקן משמעותי בתחום הזה בעולם. החיבור עם אמריקן אקספרס ישדרג את הערכים המוספים, שמעניקות שתי החברות ללקוחותיהן הן בפן השירותי והן בפן הטכנולוגי."

ירון לוי, יו"ר אמריקן אקספרס טרוול, אמר: "לאמריקן אקספרס הון אנושי מקצועי איכותי שהולך יחד לאורך שנים רבות, אשר צפוי להמשיך ולהוביל את החברה במתכונת זהה. החברה השקיעה באופן משמעותי בשיפור היכולות התפעוליות והטכנולוגיות ומהווה את חוד החנית בתעשייה ואני בטוח שתלמה תוכל ליהנות משילוב יכולות אלו לצד הטמעת התרבות הארגונית. אני רוצה לאחל לתלמה הצלחה רבה בכל האתגרים העומדים לפניה לקראת הנפקתה, ואין לי ספק שרכישה זו תסייע להם רבות בהצלחתה."

נושאים שמוזכרים בידיעה